اقتصادی

ضرورت راه‌اندازی کارخانجات تولید خوراک دام در ملایر

نماینده ملایر و رئیس مجمع نمایندگان استان همدان نظارت بر توزیع نهاده‌های دامی را یک ضرورت قلمداد کرد و گفت: طی نشستی با حضور فرماندار ملایر و مدیر کل سازمان جهاد کشاورزی استان همدان، مشکلات نهاده‌های دامی مورد نیاز بخش تولید در این شهرستان، بررسی شد.

حجت الاسلام احد آزادی‌ خواه در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، با اعلام این خبر که حداقل تا سه ماه آینده هیچ مشکلی برای توزیع نهاده‌های دامی نداریم و قیمت‌ها تعدیل شده، به بارگذاری نهاده‌ها اشاره کرد و خواستار مدیریت درست و انجام اقدامات به موقع برای اخذ سهمیه این شهرستان و فعال شدن کارخانه‌های تولید خوراک دام در ملایر شد.

وی عمده مشکلات ایجاد شده در نهاده‌های دامی را در امر ” توزیع” دانست و حل این مشکل کشوری را در گرو اقدام اثرگذار کمیسیون کشاورزی مجلس عنوان کرد که با احصای حدود ۱۹ مشکل، بخش قابل توجهی از مشکلات رفع و اخیرا با راه‌اندازی سامانه بازارگاه، در حوزه توزیع نهاده‌ها سر و سامانی ایجاد شد.

آزادی‌ خواه در ادامه بر ضرورت تکمیل و بهره‌برداری از تکمیل محور سامن به بروجرد تاکید کرد و گفت: به تازگی با حضور فرماندار ملایر و مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان، از روند عملیات اجرایی محور چهارخطه ملایر- سامن- بروجرد، بازدید کردیم.

نماینده ملایر اظهارکرد: تکمیل چهارخطه محور سامن- بروجرد یکی از مصوبات مهم جلسه اخیر مجمع نمایندگان استان بود که با حضور استاندار همدان و مدیرکل راه و شهرسازی استان با اسلامی وزیر راه و شهرسازی انجام شد.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون حدود 5 کیلومتر از این محور ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، آسفالت آن انجام شده و همه پل‌ها غیر از چهار پل اجرا شده است، ابراز امیدواری کرد: با اعتباری که از محل نقاط حادثه‌ خیز، راهداری‌ها و اعتبارات منابع استانی اختصاص یابد، طی چند ماه آینده این پروژه زیر بار ترافیک برود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن