اقتصادی

جاسازی پارچه قاچاق زیر بار علوفه

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان همدان از کشف پارچه‌های قاچاق در زیر بار علوفه و جریمه  19 میلیارد ریالی قاچاق پارچه خبرداد.  

به گزارش پایگاه خبری همدان‌آنلاین و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان همدان ، داریوش جودکی با بیان اینکه متهم توسط تعزیرات حکومتی علاوه بر ضبط کالابه پرداخت جزای نقدی نیز محکوم شد، مطرح کرد: حسب گزارش نیروی انتظامی فردی که مقادیرزیادی پارچه قاچاق به ارزش 5 میلیارد و 78 میلیون و 414 هزار و 330 ریال را به طرز ماهرانه ای در زیر بار علوفه جاسازی کرده بود واز اهواز بارگیری وبه سمت استان‌های غربی به‌وسیله خودرو کامیون حمل می‌کرد درهمدان به دام افتاد .

وی ادامه داد:  شعبه سوم این اداره کل، پس از جری تشریفات قانونی وصدور رای مقتضی متهم را علاوه بر ضبط کالا به پرداخت مبلغ 19 میلیارد و 78 میلیون و 414 هزار و 330 ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد که پس از تایید در شعبه تجدید نظر وقطعیت رای پرونده هم اکنون در اجرای احکام در حال اجراست. جودکی افزود: ازمردم عزيزبابت ارسال گزارشات و همکاری با ما قدردانی می کنیم وتقاضا داريم درصورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را ازطریق تلفن 32523442 اداره کل ، تلفن گویای 124 وسامانهwww.124.ir سازمان صنعت، معدن وتجارت ، سامانه پیامکی 300000135 وتارنمای t135.ir اعلام نمایند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن