فرهنگ و هنر

توزیع بیش از 313 بسته فرهنگی با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر گفت: به مناسبت ایام فاطمیه، سازمان مردم نهاد “ماه مهربانی” با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، بیش از 313 بسته فرهنگی در سطح شهرستان توزیع کرد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، حمید رضا سپهری نیا در این رابطه افزود: این بسته ها که حاوی وصیت نامه سردار دل ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و آویز ماشین بود، به همت اعضای سازمان مردم نهاد ماه مهربانی در بین عموم مردم و خودروهای عبوری در سطح شهرستان توزیع شد.

این مقام مسئول با بیان اینکه همه ما وظیفه داریم با احساس مسئولیت در مسیر ترویج فرهنگ جهاد زمینه درک و تحلیل وقایع مهم این حوزه را برای نسل جوان کشور فراهم کنیم، گفت: کشور ما نیازمند برخوداری همه جانبه از فرهنگ ایثار و شهادت و رفتارهای برخواسته از آن است.

وی در ادامه از آغاز تمرینات داوری داوران جوان ملایری به سرپرستی و مربیگری ” ذهبی”، مربی و داور ملی فوتبال در چمن استادیوم 5000 نفری شهید روحیان خبر داد و گفت: ذهبی، مربی و داور ملی ملایری از مدرسین حاذق و شایسته فدراسیون فوتبال کشور، استادی و مربیگری این دوره آموزشی را برعهده دارد.

سپهری نیا با اشاره به رعایت پروتکل های بهداشتی در پیشگیری از شیوع کرونا ضمن برگزاری این دوره، افزود: 8 نفر از ورزشکاران جوان و علاقمند به داوری فوتبال در این دوره آموزشی شرکت کردند و به فراگیری آموزش های لازم و تمرینات هوازی و کششی و در نهایت حرکات داوران و کمک داوران پرداختند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن