اجتماعی

متلاشی شدن باند سارقان کارگاه ها و احشام در ملایر

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از متلاشی شدن باند سارقان کارگاه ها و کشف 10 فقره سرقت در ملایر خبر دا و گفت: به دنبال وقوع سرقت های متوالی از کارگاه ها این موضوع به صورت ویژه در دستور کار مامورین پلیس آگاهی قرار گرفت و ضمن کار اطلاعاتی شبانه روزی و استفاده از شگردهای پلیسی نهایتاً مخفیگاه متهمان شناسائی شد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، سرهنگ محمد باقر سلگی در این رابطه افزود: بلافاصله طی هماهنگی با دستگاه قضائی و در یک عملیات ضربتی 2 متهم دستگیر و در ادامه فرد مال خر اموال مسروقه نیز در عملیاتی دیگر دستگیر شد که در بازرسی از مخفیگاه فرد مال خر، اموال مسروقه کشف و تلاش برای تحویل اموال ربوده شده به افراد مال باخته در دستور کار مامورین این یگان قرار دارد.

وی اظهارکرد: با بررسی به عمل آمده ارزش تقریبی اموال کشف شده 2 میلیارد ریال بوده و متهمان با انجام تحقیقات فنی و تخصصی به تعداد 10 فقره سرقت از کارگاه های دیگر اعتراف کردند که با تشکیل پرونده هر سه متهم تحویل مراجع قضائی شدند .

فرمانده انتظامی ملایر در ادامه با اشاره به متلاشی شدن باند سارقین حرفه ای احشام و کشف 4 فقره سرقت در ملایر، گفت: به دنبال وقوع سرقت احشام در سطح روستاهای شهرستان این موضوع به صورت ویژه در دستور کار مامورین پلیس آگاهی قرار گرفت و با انجام کار اطلاعاتی دقیق یکی از سارقان شناسائی و بلافاصله با هماهنگی دستگاه قضائی در یک عملیات ضربتی دستگیر و خودروی نیسان مورد استفاده در این سرقت توقیف شد.

سلگی خاطرنشان کرد: با انجام تحقیقات فنی و تخصصی، متهم دستگیر شده به 4 فقره سرقت احشام اعتراف کرد و در ادامه ماموریت در یک اقدام غافلگیرانه توسط مامورین این یگان، 2 همدست دیگر سارق نیز دستگیر و در بررسی های صورت گرفته مشخص شد که نفرات دستگیر شده همگی سارقین حرفه ای و سابقه دار بودند.

فرمانده انتظامي ملایر افزود: این رابطه تعداد 20 گوسفند ربوده شده از منزل یکی از متهمان شناسائی و کشف و با تشکیل پرونده هر سه متهم تحویل مراجع قضائی شدند.

این مقام مسئول همچنین از کشف محموله لوازم خانگی قاچاقبه ارزش 2 میلیارد ریال در ملایر خبر داد و بیان کرد: مامورین مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی شهرستان با توجه به گزارشات واصله مبنی بر قاچاق تعدادی از انواع کالاهای فاقد مجوز قانونی و قاچاق توسط یکی از مغازه های سطح شهر ملایر ضمن هماهنگی با دستگاه قضائی و بازرسی از این واحد صنفی تعداد 45 دستگاه انواع لوازم خانگی و آشپزخانه قاچاق را به ارزش 2 میلیارد ریال کشف و ضبط کردند.

سلگی با اشاره به اینکه با تشکیل پرونده، متهم توسط مامورین این یگان به مراجع قضائی معرفی شد، از شهروندان خواست تا در صورت روئت هر نوع فعالیت مجرمانه و اقدام به قاچاق مراتب را بلافاصله به مرکز فوریت های 110 منعکس کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن