اجتماعی

پايان کار 3 اوباش سابقه دار در ملاير

فرمانده انتظامي شهرستان ملاير از پايان کار سه اوباش سابقه دار و دستگيري آنها توسط مامورين ‏خبر داد و گفت: به دنبال صدور احکام قضائي جهت شناسائي و دستگيري سه اوباش متواري ‏مراتب به صورت ويژه در دستور کار پليس ملاير قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، سرهنگ پاسدار محمد باقر سلگي افزود: در همين ارتباط ‏مامورين پاسگاه انتظامي بخش زند در اقدامي مقتدرانه، پاتوق هاي هر سه اوباش متواري را ‏شناسائي و در عمليات هاي ضربتي هر سه اوباش را دستگير کردند.

اين مقام مسئول با اشاره به اينکه نفرات دستگير شده داراي سوابق متعدد بودند، بيان کرد: هر سه ‏اوباش دستگير و به مراجع قضائي تحويل شدند.

فرمانده انتظامی ملاير با تأکید بر اینکه امنيت مردم خط قرمز پليس است و براي برقراري نظم و ‏امنيت در جامعه با هرگونه اوباش گري به شدت برخورد می شود، از اجرای طرح ارتقای امنیت ‏اجتماعی و دستگیری 2 سارق، یک خریدار اموال مسروقه و کشف یک دستگاه خودرو نیسان ‏مسروقه در این شهرستان خبر داد.

سلگی ادامه داد: در اجرای مرحله دیگری از طرح ارتقای امنیت اجتماعی توسط ماموران کلانتری ‏‏11، با انجام کار اطلاعاتی دقیق و شبانه روزی تعدادی از پاتوق ها و مخفیگاه های سارقان تحت ‏تعقیب شناسایی و در سه عملیات ضربتی و غافلگیرانه یک سارق داخل خودرو، یک سارق خانه ‏باغ و یک نفرخریدار اموال مسروقه لوازم خانگی دستگیر شدند.

‏ وی افزود: در ادامه اجرای این طرح، یک دستگاه خودروی نیسان سرقتی در یکی از مخفیگاه ‏های سارق داخل خودرو در یکی از روستاهای اطراف ملایر همچنین یک دستگاه یخچال مسروقه ‏را در یکی از مغازه های ضایعاتی کشف کردند.

‏ فرمانده انتظامی ملایر با تقدیر از همکاری های دستگاه قضائی در اجرای مقتدرانه طرح های ‏ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده، گفت: حافظان نظم و امنیت با آمادگی و اشراف ‏اطلاعاتی حداکثری برای افزایش ضریب امنیت و مقابله با مجرمان، تلاش بی وقفه ای را در ‏دستور کارخود دارند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن