اجتماعیسیاسی

انقلاب اسلامی ایران، محاسبات سیاسی منطقه را دچار تغییر کرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه ملایر دهه فجر و پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را نقطه عطفی در تاریخ ایران معاصر دانست و افزود: به دنبال انقلاب مردم ایران، تمامی مناسبات و محاسبات سیاسی و ایدئولوژیک جهانی و منطقه ای دچار تغییر اساسی شدند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، حسین فارسی پنج شنبه 9 بهمن ماه، در جسله هماهنگی گرامیداشت دهه فجر، با اشاره به برگزاری مراسم دهه مبارک فجر، گفت: امسال 16 کمیته و در حوزه ها و زمینه های مختلف، تشکیل می شود و به نحو شایسته و البته متفاوت با سال های گذشته، مراسم دهه مبارک فجر را گرامی خواهند داشت.

این مقام مسئول با اشاره به مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با ویروس منحوس کرونا مبنی بر لغو مراسمات مستلزم تجمع در دهه مبارک فجر، افزود: در راستای حفظ سلامت مردم و پیروی از دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا، مراسم راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در 22 بهمن ماه برگزار نخواهد شد و برنامه های احتمالی نیز به صورت نمایدن و احتمالا با رژه خودروها برگزار می شود.

عظیم باویسی، معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ملایر نیز در گزارشی به وضعیت پروژه های آماده افتتاح و شروع عملیات اجرایی در دهه مبارک فجر اشاره و اظهارکرد: امسال به مناسبت چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب، طرح های بسیار مهم و بزرگی در شهرستان افتتاح و یا کلنگ زنی می شوند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن