اجتماعی

ارائه خدمات در مراکز شماره‌ گذاری خودرو ملایر اینترنتی شد

فرمانده انتظامی ملایر گفت: به منظور پیشگیری از ازدحام و شیوع ویروس کرونا، ارائه خدمات در مراکز شماره‌گذاری خودرو این شهرستان اینترنتی شد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، سرهنگ محمد باقر سلگی با اشاره به اینکه این طرح برای جلوگیری از ازدحام و شیوع ویروس کرونا اجرایی شده، افزود: در نوبت دهی اینترنتی برای هر نفر ۱۰ دقیقه زمان برای انجام کار در مرکز شماره گذاری در نظر گرفته می شود که بیشتر مواقع به علت نقص مدارک، فرد بیش از ۱۰ دقیقه در مرکز شماره گذاری حضور یافته و انتظار و معطلی برای تکمیل مدارک سبب تجمع و ازدحام می شود.

وی اظهارکرد: همچنین هنگام نقل و انتقال خودرو علاوه بر خریدار و فروشنده ۲ نفر دیگر آنها را همراهی کرده و این امر نیز موجب شلوغی و ازدحام در مراکز شماره گذاری این استان می شود.

فرمانده انتظامي ملاير در ادامه از متلاشي شدن باند سارقان و دستگيري 5 سارق و کشف اموال مسروقه با تلاش مجاهدانه مامورين کلانتري 11و 12 ملاير خبر داد.

سلگي افزود: در همين ارتباط با انجام کار اطلاعاتي توسط مامورين کلانتري 11 شهدا، چهار سارق در داخل يک خودرو شناسائي شدند و بلافاصله طي هماهنگي با دستگاه قضائي در يک عمليات ضربتي اين خودرو متوقف و هر چهار سارق در حين فروش اموال مسروقه شامل يک درب فلزي دستگير شدند.

اين مقام مسئول با بیان اینکه خودرو نيز توقيف و اموال سرقت شده توسط مامورين اين يگان کشف و ضبط شد، خاطرنشان کرد: همچنین مامورين کلانتري 12 پاسداران با انجام کار اطلاعاتي دقيق يک نفر سارق را در حين سرقت اموال عمومي و دولتي شامل صندلي هاي فلزي داخل بلوار پارک با يک چرخ دستي در پوشش ضايعاتي شناسائي و بلافاصله وي را دستگير کردند.

فرمانده انتظامي ملاير افزود: با انجام تحقيقات فني و تخصصي اين متهم به تعداد 4 فقره سرقت اعتراف و در بازرسي از مخفيگاه او موال مسروقه اي شامل يک دستگاه موتور سيکلت ، يکدستگاه دوچرخه کوهستان ، يکدستگاه فرز ، تعداد 10 عدد صندلي فلزي قطعه قطعه شده ، وسايل عمومي و تفريحي مربوط به شهرداري و 50 کيلو ميلگرد به ارزش 50 میلیون تومان کشف شد.

سلگي با اشاره به اينکه سارقين دستگير شده سابقه دار بودند، افزود: با تشکيل پرونده هر پنج متهم تحويل مراجع قضائي شدند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن