اجتماعی

در بازگشایی رستوران ها رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی ضروری است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه ملایر گفت: وضعیت شهرستان ملایر از حالت زرد شیوع بیماری کرونا به وضعیت آبی بهبود یافته است و امیدواریم با افزایش رعایت دستورالعمل های بهداشتی و تداوم نظارت ها، این وضعیت در ماه های آتی پایدار باشد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، حسین فارسی یک شنبه 12 بهمن ماه در نشست مشترک با نمایندگان صنف رستوران داران و تالارهای پذیرایی، با اشاره به دستورالعمل های ابلاغی ستاد ملی کرونا، افزود: با آبی شدن وضعیت شهرستان، بازگشایی رستوران ها و تالارهای پذیرایی نیز، صرفا با رعایت کامل اصول فاصله گذاری اجتماعی و دستورالعمل های بهداشتی، بلامانع خواهد بود.

وی اظهارکرد: صدور مجوز برای فعالیت این صنوف به هیچ وجه به معنای عادی انگاری شرایط نبوده و کوچکترین کم توجهی در رعایت موارد بهداشتی، می تواند تمامی تلاش های کادر درمان و همراهی مردم شهرستان را بر باد دهد و ملایر را دیگر بار در شرایط دشوار بیماری قرار دهد.

معاون فرماندار ملایر با تاکید بر تداوم نظارت ها، افزود: انجام مسئولیت گشت های نظارت و بازرسی، همچنان تداوم دارد و به هیچ وجه از برخورد با تضییع کنندگان حقوق مردم در رعایت اصول مشروحه فوق، نخواهیم گذشت.

فارسی بیان کرد: همزمان با اعلام وضعیت آبی شیوع بیماری کرونا در شهرستان ملایر، گشت های مشترک نظارت و بازرسی از کلیه رستوران ها و تالارهای پذیرایی سطح شهرستان بازدید به عمل می آورند و تذکرات لازم را یادآور می شوند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن