اجتماعی

دستگيري قاتل کمتر از 24 ساعت توسط پليس آگاهي ملاير

فرمانده انتظامي شهرستان ملاير از دستگيري قاتل کمتر از 24 ساعت توسط مامورين پليس آگاهي ملاير خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري همدان آنلاین،سرهنگ پاسدار محمد باقر سلگي افزود: به دنبال اعلام نزاع و درگيري بين چند نفر در يکي از خيابانهاي شهر ملاير ، مامورين پليس آگاهي و کلانتري 12 ضمن هماهنگي با دستگاه قضائي در صحنه حاضر شدند و مشاهده کردند فردي بر اثر اين نزاع مجروح شده است که بلافاصله توسط عوامل مرکز اورژانس به بيمارستان انتقال داده شد.
وی اظهار کرد: متاسفانه پس از تلاش پزشکان براي مداوا و نجات وي به علت شدت جراحات و آسيب هاي وارده در اين مکان جان خود را از دست داد.

اين مقام مسئول افزود: در همين حال مامورين پليس آگاهي و کلانتري حاضر در محل وقوع با جستجو و تحقيقات تخصصي و گسترده اثري از ضاربين پيدا نکرده و تلاش اطلاعاتي و دقت نظر خود را جهت شناسائي و دستگيري افراد قاتل و تحت تعقيب پليس در دستور کار قرار دادند.

سرهنگ سلگي خاطرنشان کرد: سرانجام کمتر از 24 ساعت تحقيق و تفحص و کار اطلاعاتي و موفق مامورين پليس آگاهي ، مخفيگاه ضاربان در خارج از استان شناسائي کردند و در يک عمليات ضربتي هر سه متهم دستگير شد.

وي افزود: پس از انتقال ضاربين دستگير شده به پليس آگاهي و انجام تحقيقات فني و تخصصي مشخص شد احدي از افراد دستگير شده با مشارکت دو نفر اقدام به ضرب و جرح فرد مقتول کرده و از محل متواري شدند.

فرمانده انتظامي ملاير با اشاره به اينکه علت تامه وقوع قتل وجود اختلافات قبلي بين افراد درگير بوده است، گفت: آگاهي و مراقبت والدين از وضعيت فرزندان و تلاش همسو و هدفمند خانواده و نهادهاي اثرگذار جهت احيای کارکرد هاي اين نهاد مهم براي جلوگيري از وقوع اين وقايع جبران ناپذير بسيار اثرگذار است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن