اجتماعیسلامت و پزشکی

بهره برداری از اورژانس بیمارستان امام حسین(ع) ملایر تا پایان سال

دکتر جان بابایی، معاون درمان وزیر بهداشت به دعوت ویژه حجت الاسلام احد آزادی‌خواه، نماینده ملایر به این شهرستان سفر کرد که دستاوردهای خوبی برای بهداشت و درمان ملایر به همراه داشت.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، در این سفر دکتر جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت به همراه حجت الاسلام آزادیخواه نماینده مجلس شورای اسلامی، دکتر حیدری مقدم رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان، حسین فارسی معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه ملایر، ریس شبکه بهداشت و درمان تعدادی از مسئول شهرستان از اورژانس بیمارستان امام حسن ( ع) بازدید کردند و همزمان تزریق واکسن کرونا ویروس به جامعه هدف برای اولین مرحله در شهرستان ملایر رقم خورد.

در حاشیه این سفر رئیس مجمع نمایندگان استان همدان در این باره اظهارکرد: دکتر جان بابایی در بازدید مفصلی که از بخش های مختلف بیمارستان امام حسین(ع) و اورژانس داشت، قول مساعد داد که اورژانس تا پایان امسال تکمیل و به بهره برداری برسد که تاکنون حدود ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای آن هزینه شده است.

حجت الاسلام احد آزادی‌خواه با اشاره به خرید و دپوی تجهیزات اورژانس بیمارستان امام حسین(ع)، استقرار یک دستگاه سی.تی.اسکن ۱۶ اسلایس در مرکز اورژانس ملایر را خبر خوش برای حوزه درمان این شهرستان دانست که به زودی محقق می شود.

وی با اشاره به بازسازی کامل بخش اتاق عمل بیمارستان امام حسین(ع) با هزینه کرد اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ریال، گفت: در این بازدید مقرر شد مرکز آنژیوگرافی ملایر در اورژانس بیمارستان راه اندازی و پیرو آن مقدمات جراحی قلب در این مرکز فراهم شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن