سیاسی

مدیران نباید در انجام رسالت خود کوتاهی کنند

‍معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان، نعمت ولایت و نظام اسلامی را از جمله دستاوردهای مهم انقلاب برشمرد و گفت: امروز به برکت انقلاب و هیچ مانعی برای خدمت‌ رسانی صادقانه و مطلوب به مردم وجود ندارد و مدیران نباید در انجام رسالت خود کوتاهی کنند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، مصطفی آزادبخت شامگاه یکشنبه ۲۶ بهمن ماه ،در جمع مردم شهر ازندریان از توابع شهرستان ملایر، افزود: هیچ جایگاهی بالاتر از خدمت رسانی به مردم نیست و هیچ خدمتی ارزشمندتر از خدمت و نوکری مردم هم وجود ندارد.

وی با بیان اینکه مجموعه مدیران این استان بی‌ریا و بی‌تکلف برای رفع مشکلات مردم تلاش می کنند، پاسخ به خواسته‌های ائمه جمعه و حضور مسئولان در جمع مردم برای بررسی و رفع مطالبات و مشکلات موجود را از رویکردهای محوری مدیریت اجرایی استان همدان عنوان کرد.

آزادبخت با تاکید بر اینکه ارائه هر خدمتی به مردم، یک گام در راستای ناامیدکردن دشمنان است، اظهار داشت: تمام مشکلات و مطالباتی که از سوی امام جمعه، شورای اسلامی و دیگر مدیران شهر ازندریان مطرح شد را به صورت جدی و براساس یک برنامه زمان بندی شده تا حصول نتیجه نهایی پیگیری می کنیم.

وی با اشاره به ظرفیت‌های ویژه ملایر و ازندریان در حوزه‌های مختلف، خواستار بهره‌گیری از این ظرفیت‌ها برای رشد شتابان منطقه شد و افزود: وجود همدلی و وحدت در این شهرستان عامل مهمی برای توسعه است.

فرماندار ملایر نیز در این مراسم گفت: در حال حاضر این استان و پیرو آن ملایر به یک کارگاه عمرانی تبدیل شده و این امر حاصل همراهی و همدلی ائمه جمعه، نمایندگان مجلس، مجموعه مدیران، مردم و اصحاب رسانه است.

قدرت الله ولدی با بیان اینکه مدیران خالصانه برای خدمت به مردم تلاش می‌کنند، بر لزوم رسیدن ازندریان با وجود توانمندی و ظرفیت بالا به جایگاه واقعی خود تاکید کرد.

این مقام مسئول افزود: مشکلات این شهر بارها از نزدیک مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت و امیدواریم وعده‌های مدیران کل استان در حل این مشکلات به زودی عملیاتی شود.

گفتنی است؛ در این نشست مشکلات شهر ازندریان در حوزه‌های راهداری، آب و فاضلاب، منابع امور آب و بهداشت و درمان و مدیریت شهری با حضور مدیران کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، آب و فاضلاب، شرکت آب منطقه‌ای و معاون دانشگاه علوم پزشکی استان مطرح و مورد بررسی قرار گرفت

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن