ورزشی

استقبال ملایری ها از همایش ورزش صبحگاهی خانوادگی

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر گفت: به همت هیئت همگانی و همکاری اداره ورزش و جوانان و شهرداری، با رعایت پروتکل های بهداشتی پیشگیری از کرونا ویروس، همایش ورزش صبحگاهی خانوادگی در پارک تاریخی و زیبای سیفیه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، حمید رضا سپهری نیا در این رابطه افزود: بیش از 200 نفر از مردم ورزش دوست به همراه خانواده خود در این همایش شرکت کردند و زیر نظر”مشفق و میرزایی”، یکی از مربیان پیشکسوت این رشته ورزشی به انجام حرکات ورزش صبحگاهی پرداختند.

وی به حضور جمعی از مسئولین ورزشکاران و قهرمانان ملی و فراملی و مربیان و پیشکسوتان این رشته ورزشی در این همایش اشاره و خاطرنشان کرد: همچنین در این همایش ” حسین بابایی”، شهردار ملایر به عنوان رئیس جدید هیئت ورزش های همگانی این شهرستان معرفی شد.

سپهری نیا از شروع خوب فعالیت های این هیئت با برگزاری دو همایش بزرگ خانوادگی در رشته دوچرخه سواری و ورزش صبحگاهی، زیباسازی اماکن ورزشی و تجهیز پارک ها و محل های عمومی به وسایل ورزشی قدردانی کرد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان ملایر در ادامه به حضور موفق داور ملایری به عنوان ناظر و مسئول برگزاری مسابقات لیگ جام حذفی فوتبال کشور اشاره کرد و گفت: ” باقر عارفی”، داور ملی ملایری نماینده فدراسیون فوتبال کشور عهده دار برگزاری مسابقات لیگ جام حذفی فوتبال کشور در اندیمشک بود.

وی افزود: طی حکمی از سوی فدراسیون فوتبال کشور ” باقر عارفی”، داور ملی و پیشکسوت با اخلاق این شهرستان نماینده این فدراسیون به عنوان ناظر و مسئول برگزاری مرحله دوم مسابقات فوتبال لیگ جام حذفی کشور انتخاب و معرفی شد.

سپهری نیا اظهارکرد: مرحله دوم مسابقات فوتبال لیگ جام حذفی کشور بین دو تیم شهرداری اندیمشک و خراسان جنوبی در ماه جاری به میزبانی اندیمشک برگزار شد و” باقر عارفی” به عنوان نماینده این فدراسیون، ناظر و مسئول برگزاری حضوری موفق داشت

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن