اقتصادی

جابجایی 2 میلیارد لیتر فرآورده نفتی در منطقه همدان

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان از جابجایی 2 میلیارد لیتر فرآورده توسط نفتکش‌های جاده پیما در منطقه همدان خبرداد.

امین روستایی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، با بیان اینکه رانندگان نفتکش، بازوان توانمند شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هستند، مطرح کرد: تاکنون 2میلیارد لیتر از انواع فرآورده های نفتی توسط ناوگان حمل و نقل و نفتکش های جاده پیما در منطقه همدان جابه جا شده است؛ لازم به ذکر است این مهم با مجاهدت های رانندگان و عوامل دخیل در رساندن سوخت از مبدا به مقصد مصرف، ممکن شده است.  

وی ضمن قدردانی از فعالیت های تمامی تلاشگران این عرصه، یادآور شد: حمل و نقل از جمله زیرساخت‌های توسعه کشور است و تحقق این رخداد در گرو فعالیت‌های دلسوزانه و تلاش رانندگان است.

روستایی از آمادگی منطقه برای سوخت رسانی بی وقفه در زمستان جاری به مقاصد مصرف در استان همدان و استان های همجوار خبر داد و افزود: روزانه مقادير افزونی از انواع فرآورده‌هاي نفتي بنزین، نفتگاز و نفت سفید از انبار نفت ایثارگران به مقاصد مصرف حمل می‌شود؛ شایان ذکر است این منطقه با ظرفيت دريافت و ذخيره‌سازي مطلوب فرآورده‌های نفتی، همواره سوخت موردنیاز و بیشتر از آن را در انبارهای نفت ذخیره کرده و آماده خدمت رسانی است.

این مقام مسئول اظهار داشت: وظیفه خطیری بر عهده تلاشگران این عرصه به ویژه رانندگان نفتکش‌ها بوده که امید است این سکان داران جاده‌ها با رعایت نکات ایمنی و توجه بیش از پیش به قوانین راهنمایی و رانندگی، ضریب وقوع حوادث و خطرات را به حداقل برسانند.

لازم به ذکر است در تاریخ 25 بهمن ماه به پاس قدردانی از تلاش های یکساله این ناوگان، از شرکت‌های حمل و نقل و چند تن از رانندگان منتخب از سوی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با اهدای لوح و هدیه تجلیل شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن