اجتماعی

اجرای 35 کیلومتر عملیات خط انتقال تصفیه خانه آب ملایر

به دستور دکتر هادی بیگی نژاد، نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی تیمی از اعضای دفتر وی و کارگروه مربوطه با همراهی روسای ادارات آب و فاضلاب، برق و امور آب از پروژه انتقال آب سد کلان به ملایر بازدید کردند و در جریان روند پیشرفت پروژه انتقال آب به ملایر قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، پروژه انتقال آب سد کلان ملایر با تعهد تصفیه و تامین ۳۸۵ لیتر بر ثانیه آب تصفیه شده برای مصرف شهرستان در آستانه افتتاح قرار گرفته است که البته با توجه به بازدید صورت گرفته اگر چه امکان تصفیه آب در حجم مورد تعهد فراهم شده است اما تکمیل خط انتقال به منظور بهره برداری کامل از تمامی ظرفیت موجود، منوط به اجرای یک کیلومتر باقیمانده از خط انتقال آب است.

تاکنون بیش از ۳۵ کیلومتر عملیات خط انتقال اجرا شده و در صورت همت شرکت آب منطقه‌ای استان همدان و تکمیل خط انتقال امکان بهره‌برداری از تمامی ظرفیت تصفیه خانه فراهم می شود و مردم بیشتری از مواهب این طرح بزرگ استفاده می کنند.

پیگیری در خصوص تکمیل پروژه و افتتاح به موقع آن توسط دکتر هادی بیگی نژاد، عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در جریان است تا پروژه مذکور به طور کامل اجرا و سپس مورد بهره برداری قرار گیرد.

گفتنی است؛ در طرح تصفیه و انتقال آب سد کلان به ملایر تاکنون حدود ۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری انجام شده است، که این مبلغ جدای از سرمایه‌گذاری صورت گرفته به منظور ساخت سد کلان است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن