اجتماعی

برق تمامی روستاهای ملایر وصل است

به دنبال بارش سنگین برف در روستاهای تابعه شهرستان و قطع برق و انسداد راه های ارتباطی برخی از این روستاها، اکیپ های مختلف راهداری و شرکت توزیع نیروی برق، از نخستین ساعات شروع بحران در محل های مربوطه حاضر و نسبت به انجام عملیات برف روبی، بازگشایی معابر و وصل مجدد خطوط انتقال برق این روستاها اقدام کردند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، حضور میدانی مسئولین ارشد شهرستان و استان در سطح روستاهای تابعه ملایر و نظارت بر تلاش اکیپ های مدیریت بحران به نحوی بود که در بیست و چهار ساعت اول عملیات، کلیه راه های ارتباطی شریانی و روستایی ملایر بازگشایی شد و عملیات برق دارکردن روستاهای تابعه شهرستان نیز با جدیت کامل آغاز و پیگیری شد.

تاکنون کلیه روستاهای تابعه شهرستان به شبکه انتقال برق متصل شده و عملیات تعویض تیرهای شکسته و رفع قطعی خطوط یکی از روستاها در بخش جوکار شهرستان ملایر همچنان در حال پیگیری و انجام است.

در این راستا و به منظور نظارت مستقیم بر عملیات مدیریت بحران، شماری از مسئولین شهرستان شامل معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه ملایر، فرمانده سپاه ناحیه ملایر و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، ضمن حضور میدانی در منطقه بر پیشبرد طرح های مربوطه نظارت کردند.

در حاشیه این بازدید مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان ملایر گفت: با تلاش های جهادی اکیپ های عملیاتی و اجرایی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان و پیگیری اعضای شورای مدیریت بحران، قطعی برق ناشی از بارش سنگین برف، باد، طوفان و شکستگی پایه های شبکه فشار متوسط، سه روستای باقیمانده رفع شد.

رضا شیردره با بیان اینکه در حال حاضر تمامی مناطق شهری و روستایی شهرستان ملایر از برق مطمئن و پایدار برخوردار هستند، گفت: همشهریان تقاضامندیم در صورت مواجه با هرگونه قطعی برق با مرکز اتفاقات و عملیات توزیع برق ملایر(۱۲۱) تماس بگیرند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن