اجتماعیاقتصادی

کشف 30 هزار ليتر سوخت قاچاق در ملاير

فرمانده انتظامي شهرستان ملاير از کشف 30 هزار ليتر نفت سفيد قاچاق در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، سرهنگ محمد باقر سلگي در تشريح اين خبر گفت : در راستاي مبارزه با قاچاق کالا، ماموران مبارزه با جرائم اقتصادي اين شهرستان در حين کنترل محورهاي مواصلاتي منتهي به شهر ملاير به يک دستگاه خودرو تريلر نفتکش مشکوک شده که عليرغم دستور ايست ماموران،خودرو متواري مي شود.

وي افزود: با شگردهاي خاص پليسي خودرو مذکور متوقف و در بازرسي به عمل آمده از اين خودرو توسط ماموران مشخص مي شود که حامل مقدار 30 هزار ليتر نفت سفيد قاچاق مي باشد که ارزش آن برابر نظر کارشناسان یک ميليارد و 500 ميليون ريال برآورد شده است.

فرمانده انتظامي ملاير با بيان اينکه در اين ارتباط يک نفر متهم نيز دستگير شده است افزود: قاچاق از عوامل مهمي است که ضربه هاي جبران ناپذيري به اقتصاد كشور وارد مي كند و نيروي انتظامي با اقتدار با قاچاقچيان و متخلفان در اين حوزه برخورد خواهد كرد.

این مقام مسئول در ادامه از کشف 4 هزار و 500 کيلوگرم قند خارج از شبکه توزيع در اين شهرستان خبر داد و اظهار کرد: در راستاي مبارزه با قاچاق کالا ، ماموران مبارزه با جرائم اقتصادي اين شهرستان،حين کنترل محورهاي مواصلاتي منتهي به شهر ملاير به يک دستگاه خودرو کاميون خاور مشکوک شده و آن را براي بررسي متوقف کردند.

وي افزود: در بازرسي از اين خودرو مقدار 4 هزار و 500 کيلوگرم قند خارج از شبکه توزيع که ارزش آن برابر نظر کارشناسان 700 ميليون ريال برآورد شده کشف و يک نفر متهم در اينخصوص با تشکيل پرونده تحويل مرجع قضائي شد.

سلگي از شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه فعاليت هاي غيرقانوني، مراتب را در اسرع وقت از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن