اجتماعی

پارکی که برج شد!

/برج استانداری پلمب شد/

امروز صبح، برجی سپید رنگ و برخاسته تا سقف بلند آسمان که همگان آن‌را به دلیل تصرف مقام دولتی  با نام برج استانداری می‌شناسند، به دستور مقام قضایی پلمب شد.

این برج از بیست سال پیش تا کنون توسط شهرداری تصرف و درحال حاضر روزهای پایانی ساخت و ساز خود را می‌گذارند.

زمین این برج 15 طبقه در 2 دهه گذشته متعلق به مردی همدانی بود که به بهانه احداث یک پارک از وی گرفته اما مدتی بعد عملیات ساخت و ساز یک برج آغاز شد؛ از این رو صاحب ملک از آن زمان نسبت به انجام شکایت اقدام کرده و هم‌اکنون با گذشت 20 سال و فوت این مالک، ورثه آن موفق به اخذ حکم پلمب از مقام قضایی شده‌اند.

یکی از ورثه‌های این مالک در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، در رابطه با این موضوع مطرح کرد: 20 سال پیش این زمین را از پدر من به عنوان پارک گرفتند اما بعد از گذشت مدتی متوجه شدیم که قرار است در این محل ساختمانی ساخته شود، از این رو پدر من نسبت به این ماجرا اقدامات قانونی لازم را انجام داد.

وی ادامه داد: پس از گذشت مدت قابل توجهی از شکایت پدرم، حکم صادره به مدت 8 سال در اجرای احکام متوقف شده بود و زمان اجرای آن به دلایلی به تعویق می‌افتاد؛ پس از درگذشت پدرم، من و سایر اعضای خانواده خواسته پدر را ادامه داده و درنهایت امروز موفق به اخذ حکم  پلمب و اجرای آن شدیم.

این مالک با بیان اینکه از این مکان 3 سند متعلق به پدر و درحال حاضر ورثه وجود دارد، اضافه کرد: در مجموع 1200 متر از این محل 2 دهه گذشته متعلق به پدر من بوده که بخشی از آن وقف مسجد شده و قسمتی نیز در بحث ساخت و ساز امروز به عنوان خیابان قرار گرفته است؛ بخش قابل توجه این زمین نیز درحال حاضر به عنوان برج استانداری ساخته شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن