اجتماعی

از وعده تا عمل برای پروژه‌های نیمه تمام همدانی

نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان از احتمال اتمام پروژه‌های نیمه تمام مانند فاز یک پل سردار شهید همدانی و پارکنیگ آقاجانی بیگ تا پایان دوره خدمت رسانی شورا خبر داد و گفت: اعضای شورا از شهردار قول گرفته‌اند تا چند پروژه را به اتمام برساند.

ابراهیم مولوی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، با اعلام این خبر اظهار کرد: متاسفانه در دهه فجر سال جاری به دلیل به وجود آمدن مشکل اجرایی و دررفتگی کابل‌های نهایی در پل سردار شهید همدانی نتوانستیم آن را افتتاح کنیم.

وی ادامه داد: اعضای شورا از شهردار قول گرفته‌اند تا برخی از پروژه‌ها را مانند فاز یک پارکینگ آقاجانی بیگ، پل سردار شهید همدانی، فاز یک پل غدیر و چند پارک ولایت و اکباتان را به اتمام برساند.

این عضو شورای شهر بااشاره به اینکه هر پروژه یک پیک زمانی مشخصی دارد افزود: متاسفانه مشکلاتی مانند شرایط نابسامان اقتصادی، تحریم‌ها و وضعیت مالی شهرداری اجرای پروژه‌ها را طولانی کرده است.

مولوی عنوان کرد: در حال حاضر کارشناسان، مسئولان اجرایی و پیمانکاران شهرداری در پل سردار شهید همدانی در حال اجرای یک طرح اورژانسی برای ایمن سازی کابل‌های نهایی و دررفتگی آنها هستند.

وی توضیح داد:در پروژه پارکینگ آقاجانی بیگ تمام کارهای عمرانی به پایان رسیده و در حال حاضر در بخش اداری و تجاری در حال آماده سازی تأسیسات هستیم.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان در پایان مطرح کرد: در پایان از تمام بدعهدی و بدقولی‌هایی که ناخواسته از سوی اعضای شورا وشهردار در حق مردم نجیب همدان انجام شده عذرخواهی می‌کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن