علمی و دانشگاهی

أخذ ردیف بودجه مستقل برای دانشکده پرستاری ملایر

رییس مجمع نمایندگان استان همدان و نماینده ملایر، گفت: پس از پیگیری‌های مستمر نمایندگان ملایر در دوره دهم و یازدهم مجلس شورای اسلامی از طریق سازمان برنامه و بودجه و وزارت بهداشت و درمان و رایزنی و مکاتبات پی‌در‌پی، در نهایت به دانشکده پرستاری ملایر ردیف بودجه مستقل اختصاص یافت.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، حجت احد الاسلام آزادی‌خواه اخذ ردیف بودجه مستقل برای دانشکده پرستاری را بهترین فرصت برای توسعه دانشکده و زمینه سازی برای ارتقای سطح آن در حوزه داخلی وزارت بهداشت دانست که بدون شک برای آینده بهداشت و درمان شهرستان یک پایه قوی و غیر قابل انکار است.

وی این اقدام مهم را در راستای استقلال دانشکده پرستاری و ارتقا یافتن این دانشکده خواند که می‌تواند دانشجویان زیادی را در حوزه های مختلف پیراپزشکی و پرستاری جذب کند و مردم نیز از خدمات آن بهره‌مند شوند.

آزادی‌خواه اظهارکرد: تاکنون بیشترین سطح استفاده ملایر در حوزه بهداشت و درمان بوده و معدل این شهرستان در آموزش پزشکی بسیار اندک بود که اخذ ردیف بودجه مستقل برای دانشکده پرستاری و احداث دانشکده پیزاپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر دو اقدام متنوع و اثربخش برای افزایش سهم ملایر در آموزش پزشکی وزارت بهداشت به شمار می رود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن