اجتماعی

افزایش 10 درصدی تعداد شعب اخذ رای در ملایر

‍ معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری ویژه ملایر و رئیس ستاد انتخابات شهرستان ملایر از نام نویسی 17 داوطلب طی روز گذشته و امروز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، حسین فارسی رئیس در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۱۷ نفر از داوطلبان شورای اسلامی شهر،ثبت نام خود را نهایی کرده اند که 2 نفر از داوطلبان خانم و 15 نفر آقا است.

معاون سیاسی و امنیتی فرماندار ویژه ملایر افزود: یک نفر از داوطلبان ثبت نام شده مربوط به حوزه انتخابیه شهر جوکار و 16 نفر مربوط به شهر ملایر است و از این تعداد یک نفر از داوطلبان دارای مدرک دکترا، 7 نفر مدرک کارشناسی ارشد و 9 نفر دارای مدرک کارشناسی است.

فارسی یادآور شد: به دلیل شیوع ویروس کرونا، درخواست افزایش 20 درصدی شعب اخذ رای را داشتیم که به صورت میانگین افزایش 10 درصدی تعداد صندوق های اخذ رای پیشنهاد شده و چنانچه افزایش 10 درصد قطعی شود، 24 شعبه به تعداد 214 شعبه اخذ رای در این شهرستان اضافه میشود.

وی به آمادگی کامل این شهرستان برای برگزاری انتخاباتی پرشور با مشارکت حداکثری مردم اشاره کرد و از داوطلبان شوراهای اسلامی شهر درخواست کرد ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.

گفتنی است؛ ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر از 20 اسفند آغاز شده و تا ساعت 18 روز 26 اسفندماه ادامه دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن