اقتصادی

رفع موانع تولید در ملایر؛ زیر ذره بین مسئولین

به پیشنهاد نماینده ملایر و رییس مجمع نمایندگان استان همدان و در راستای تحقق شعار سال ۱۴۰۰،نخستین جلسه رفع موانع تولید و بررسی مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان با حضور حجت‌الاسلام آزادی‌خواه و مهندس پورمجاهد معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان، فرماندار ویژه، تعدادی از مدیران کل و معاونین و مدیران اجرایی شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، در این جلسه موانع و مشکلات سرفصل‌های مهم در حوزه باغداران، دامداران، مرغداران، شهرک های گلخانه ای، ناحیه صنعتی خیاطان، حوزه کشاورزی، مبل و منبت، کوره داران، سیلیس کوبان، تولید سفال، کارخانجات کشمش، ذوب آهن و شرکت معادن سرمک بررسی و ضمن اتخاذ مصوبات لازم، مقرر شد در مدت زمان تعیین شده، اقدامات لازم برای پیگیری و رفع موانع و مشکلات مطرح شده انجام شود.

فرماندار ملایر گفت: این شهرستان، پیشگام در عمل به منویات مقام معظم رهبری در نامگذاری سال ۱۴۰۰ با عنوان “تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها”است.

قدرت الله ولدی در حاشیه این نشست تخصصی افزود: ملایر نخستین شهر استان و کشور در برگزاری جلسه رفع موانع تولید و بررسی مشکلات واحدهای تولیدی در راستای تحقق شعار سال به شمار می رود.

وی اظهار کرد:در این جلسه موانع و مشکلات حدود 15 سرفصل مهم در حوزه باغداران، دامداران، مرغداران، شهرک های گلخانه ای، ناحیه صنعتی خیاطان، حوزه کشاورزی، مبل و منبت، کوره داران، سیلیس کوبان، تولید سفال، کارخانجات کشمش، ذوب آهن و شرکت معدن سرمک بررسی و ضمن اتخاذ مصوبات لازم، مقرر شد در مدت زمان تعیین شده، اقدامات لازم برای پیگیری و رفع موانع و مشکلات مطرح شده انجام شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن