اجتماعی

فرصت ۲۴ ساعته برای خروج خودروهای پلاک غیربومی از ملایر

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از فرصت ۲۴ ساعته به خودروهای پلاک غیر بومی برای خروج از شهرستان ملایر که از مبداء شهرستان های با وضعیت نارنجی و قرمز وارد شهرستان شده اند خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری همدان آنلاین، سرهنگ محمد باقر سلگی افزود: در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و با توجه به افزایش شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی از ۲۴ ساعت آینده اعمال قانون و کنترل توسط مامورین پلیس راهور و پلیس راه شهرستان با توجه به افزایش احتمال شیوع ویروس کرونا در موج جدید آن انجام می شود.

وی تصریح کرد: خودروهای با پلاک های غیربومی که از مبداء شهرستان های با وضعیت نارنجی و قرمز وارد شهرستان ملایر شده اند، ظرف مدت ۲۴ ساعت فرصت خروج از این شهرستان را دارند و رانندگان متخلف با جریمه ۵ میلیون ریالی اعمال قانون میشوند.

سلگی با اشاره به اینکه منع تردد شبانه از ساعت ۰۰ : ۲۲ تا ۰۰ : ۰۳ همچنان برای کلیه خودروها ادامه دارد،اظهار کرد: رانندگان متخلف با جریمه ۲ میلیون ریالی مواجه میشوند.

فرمانده انتظامی ملایر با اشاره به لزوم همکاری حداکثری شهروندان با مدافعان امنیت و سلامت در تامین سلامت عمومی جامعه و جلوگیری از هرگونه تردد بدون مجوز قانونی افزود: پلیس خدمتگزار مردم است و امیدوارم رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی از جانب مردم در این ایام، این ویروس منحوس نیز به حول و قوه الهی ریشه کن شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن