اجتماعی

ثبت نام 337 داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی روستا و عشایر در ملایر

فرماندار ویژه ملایر و رییس هیات اجرایی انتخابات ملایر گفت: 337 داوطلب طی سه روز نخست آغاز ثبت نام داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا و عشایر از 16 فروردین ماه در روستاهای این شهرستان ثبت نام کردند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، قدرت الله ولدی پنجشنبه ۱۹ فروردین ماه، افزود: در روز نخست ثبت‌نام داوطلبان شوراهای اسلامی روستا ۱۰۶ نفر، روز دوم ۹۰ نفر و روز سوم ۱۴۱ داوطلب نام‌نویسی خود را نهایی کردند.

فرماندار ملایر اظهار کرد: طی سه روز نخست به تفکیک چهار بخش تابعه این شهرستان، ۱۲۲ نفر در بخش مرکزی، ۶۲ نفر در بخش جوکار، ۸۱ نفر بخش سامن و ۷۲ داوطلب در بخش زند ثبت‌نام کردند.

ولدی گفت: ۱۶۶ روستای این شهرستان واجد شرایط برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی روستا است و از این تعداد ۵۰ روستا در بخش مرکزی، ۳۴ روستا در بخش جوکار، ۴۳ روستا در بخش سامن و ۳۹ روستا در بخش زند واقع شده است.

وی با اشاره به پیشتازی ملایر در ثبت نام داوطلبان در سطح استان،ادامه داد: فرآیند ثبت‌نام داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا از ۱۶ فروردین آغاز شده و داوطلبان می‌توانند هر روز از ساعت هشت صبح تا ۱۸ عصر با مراجعه به بخشداری‌های مرکزی، سامن، جوکار و زند و یا به صورت غیرحضوری، به مدت هفت روز نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه تنها درصد اندکی از داوطلبان از روش‌های غیرحضوری برای ثبت‌نام در این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی روستا استفاده می‌کنند، تمامی امکانات لازم برای ثبت‌نام حضوری داوطلبان در بخشداری‌های مرکزی، سامن، زند و جوکار مهیا شده و مشکلی در فرآیند نام‌نویسی وجود ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن