اجتماعی

مبادی ورودی ملایر زیر ذره بین مسئولان

فرماندار ویژه ملایر گفت: مردم هر چه بیشتر با رعایت پروتکل های بهداشتی ما را در مقابله با کرونا همراهی کنند، زودتر از پیک چهارم عبور خواهیم کرد و به حالت و روزمره بازخواهیم گشت.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین،قدرت الله ولدی پنجشنبه ۱۹ فروروین ماه، در بازدید و نظارت بر
مبادی ورودی ملایر، افزود: دومین روزی است که ملایر در وضعیت قرمز کرونا قرار دارد و اکیپهای پلیس راهور و نیروی انتظامی با همراهی جمعیت هلال احمر، نیروهای بسیح و همکاری سایر دستگاه های اجرایی در مبادی ورودی شهر ملایر واقع در میدان انقلاب، استقلال و تعاون و سه شهر سامن، زنگنه و جوکار مستقر هستند و ورودی و خروجی شهرستان در کنترل و بازرسی کامل است.

وی اظهار کرد: در حوزه های مختلف نیز سایر نهادها و بخشها همچون اصناف و بازار بر اساس پروتکل های متناسب با شهرهای با وضعیت قرمز مشغول انجام وظیفه هستند و طبق مصوبات به جز مشاغل گروه یک، مشاغل گروههای 2، 3 و 4 به مدت 2 هفته تعطیل اند و اجازه فعالیت ندارند.

ولدی ادامه داد: بهداشت و درمان و مجموعه کادر درمان نیز با تمام ظرفیت و توان خود در حال ارائه خدمت به بیماران و بیماریابی است و این زحمات قابل قدردانی است.

وی گفت: از همراهی اصناف، کسبه و بازاریان ملایر و تلاش های شبانه روزی پرسنل خدوم نیروی انتظامی و پلیس این شهرستان در اجرای کامل محدودیت های کرونا تقدیر ویژه داریم.

این مقام مسئول تصریح کرد: اصحاب رسانه ملایر در ایام شیوع ویروس کرونا همراهی و همکاری صمیمانه و اثرگذاری در اقناع سازی و اطلاع رسانی به موقع به مردم داشتند که این تلاش آنها ستودنی است.

ولدی افزود: ملایر و پنج شهر تابعه آن با وجود فرهنگی غنی مردم این شهرستان، در تمامی عرصه ها به ویژه از زمان شیوع ویروس کرونا در راستای اجرای پروتکل های بهداشتی و محدودیت های کرونا به عنوان الگو و نمونه در بین سایر شهرها بوده و این روند باید تا عبور از پیک چهارم و ریشه کنی کامل ویروس کرونا ادامه یابد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن