ورزشی

موافقت وزیر ورزش با رفع نواقص ورزشگاه پنج هزار نفری ملایر

در پی دیدار نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با وزیر ورزش و جوانان، موافقت وزیر ورزش با رفع سریع نواقص ورزشگاه پنج هزار نفری و احداث زمین چمن مصنوعی فوتبال در پنج مرکز دهستان ملایر، دستاورد این نشست بود.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در نشستی با مسعود سلطانی‌ فر وزیر ورزش و جوانان، با تاکید بر ضرورت توسعه ورزش و زیرساخت های ورزشی در این شهرستان، رفع نواقص ورزشگاه پنج هزار نفری را اولویت مهم در حوزه ورزشی ملایر برشمرد.

حجت الاسلام احد آزادی‌خواه با بیان اینکه ورزشگاه پنج هزار نفری ملایر هم اکنون توسط هیات های ورزشی در حال استفاده است و شرایط خوبی دارد، تاکید کرد: ورزشگاه پنج هزار نفری چون تحویل قطعی نشده، پیمانکار موظف به رفع نواقص این ورزشگاه است.

رئیس مجمع نمایندگان استان همدان احداث زمین چمن مصنوعی فوتبال برای پنج مرکز دهستان ملایر با روستاهای پرجمعیت به صورت مشارکتی را از دیگر مطالبات مهم در این نشست عنوان کرد.

در نهایت با دستور وزیر ورزش و جوانان به مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی، مقرر شد هرچه سریعتر نواقص و عیوب ورزشگاه پنج هزار نفری ملایر رفع شود، همچنین با دستور وزیر ورزش و جوانان مقرر شد به صورت مشارکتی از ردیف ملی احداث زمین چمن مصنوعی فوتبال برای پنج مرکز دهستان ملایر اجرایی شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن