اجتماعی

بازدید میدانی از روند اجرای محدودیت های کرونایی

فرماندار ملایر به منظور کنترل و مدیریت بحران کرونا و روند درمان و بستری بیماران، از بیمارستان تامین اجتماعی دکتر غرضی ملایر بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، قدرت الله ولدی در حاشیه این بازدید، با دکتر ترکاشوند مدیر شبکه بهداشت و درمان ملایر و دکتر توکلی رئیس بیمارستان دکتر غرضی نشست داشت و با اشاره به تکمیل ظرفیت بیمارستان های دکتر غرضی و امام حسین(ع)، روند صعودی تعداد مبتلایان و بیماران بستری در این شهرستان را نگران کننده عنوان کرد.

وی خواستار همراهی هر چه بیشتر مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی و جلوگیری از حضور در تجمع ها و دورهمی های خانوادگی شد و با تاکید بر ضرورت تامین اقلام مورد نیاز بهداشت و درمان در زمینه مقابله با کرونا، خاطرنشان کرد: بدون شک بی توجهی مردم به دستورالعمل های بهداشتی، شرایط را به ویژه برای مجموعه کادر درمان این شهرستان سخت می کند.

همچنین در ادامه بازدید میدانی و نظارتی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ملایر از روند اجرای محدودیت های کرونا ویژه اصناف، با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری، سرهنگ نوروزی رییس پلیس نظارت بر اماکن عمومی ملایر، سرهنگ خداداد رئیس اداره اماکن، هیات رئیسه اتاق اصناف ملایر، کمیته امنیت ستاد مقابله با کرونا در شهرستان و اصحاب رسانه در سطح شهر انجام شد و از روند فعالیت گروه مشاغل یک در راستای اجرای محدودیت های جدید کرونا و نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی نظارت و بازرسی به عمل آمد.

در این بازدید حسین فارسی با اشاره به وضعیت قرمز این شهرستان، نسبت به تعطیلی مشاغل گروه 2، 3 و 4 در ملایر هشدار داد و خواستار تداوم همراه

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن