اجتماعی

کشف بیش از 12 کيلوگرم ترياک در ملاير

فرمانده انتظامي شهرستان ملاير از کشف 12 کيلو و 800 گرم مواد مخدر ترياک در ملاير خبر داد و گفت: در راستاي برخورد قاطعانه با توزيع کنندگان مواد مخدر، مامورين پليس مبارزه با مواد مخدر با انجام کار اطلاعاتي دقيق از ورود يک محموله مواد مخدر بوسيله يک دستگاه خودروي سواري مطلع شدند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، سرهنگ محمد باقر سلگی افزود: بلافاصله با هماهنگي مقام قضائي ، اين خودرو توسط مامورين اين يگان متوقف و در بازرسي به عمل آمده از آن مقدار 12 کيلو و 800 گرم مواد مخدر ترياک کشف و يک متهم در اين ارتباط دستگير شد .

وی با بیان اینکه با تشکيل پرونده ، اين سوداگر مرگ به مراجع قضائي تحويل شد، گفت: شناسائي و دستگيري توزيع کنندگان مواد مخدر در دستور کار پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار دارد.

فرمانده انتظامي ملاير در ادامه از دستگيري سارقين معابر و سيم برق در ملاير خبر داد و اظهارکرد: در راستاي مبارزه بي امان با سارقان ، مامورين کلانتري 12 پاسداران در حين کنترل هوشمندانه مناطق جرم خيز و گشت زني، دو سارق را حين سرقت سه لنگه درب فلزي شناسائي و دستگير کردند.
اين مقام مسئول افزود: همچنين مامورين اين يگان در ادامه مخفيگاه يک نفر سارق سيم برق را شناسائي کرده که با هماهنگي صورت گرفته با دستگاه قضائي اين سارق را در مخفيگاهش دستگير کردند.

سلگی تصريح کرد: توسعه اقدامات پيش دستانه در کشف جرائم و برخورد بي امان با سارقان در دستور کار مامورين انتظامي شهرستان ملاير قرار دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن