اقتصادی

شرکتهای بافتینه و بافتسان از هر تهمتی مبرا هستند

نماینده ملایر و رییس مجمع نمایندگان استان همدان در پاسخ به برخی شایعات و تهمت های بی پایه و اساس علیه شرکتهای بافتینه و بافتسان ملایر،گفت: این دو واحد بزرگ تولیدی در سال کرونایی ۹۹ برای کشور افتخار آفریدند و تبلور عینی حمایت از تولید ملی و جهش تولید در این دو واحد اتفاق افتاد و عملا به جای توجه به شعار سال، تبدیل شعار به شعور توسط این دو واحد تحقق یافت.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین،حجت الاسلام احد آزادی خواه،افزود: کارگران بافتینه و بافتسان توانستند با تلاش شبانه روزی صادقانه و بدون هیچگونه انحراف، بالغ بر ۹۶ درصد تولید پارچه ماسک(اسپان باند و ملت بلون)،گان و دیگر تجهیزات پزشکی کشور را تهیه و در اختیار تولیدکنندگان ماسک قرار دهند.

وی اظهار کرد: این دو واحد به اندازه ۸/۵ میلیارد عدد پارچه ماسک تولید و به قیمت ۱۲۵ تومان در اختیار واحدهای تولیدی قرار دادند و اضافه بر این قیمت هرچه بوده، خارج از بافتینه و بافتسان رخ داده است.

رئیس مجمع نمایندگان استان همدان با بیان اینکه با این اقدام بافتینه و بافتسان حدود ۶/۵ میلیارد دلار صرفه جویی ارزی در کشور انجام شد تاکید کرد: اگر در اوایل شیوع ویروس کرونا کمبود ماسک به وفور در کشور مشاهده شد، اما امروز با حمایت های جدی که از جمله اینجانب از این دو واحد داشتم و افتخاری که سرمایه گذار آفرید و بدون خروج سرمایه خود از کشور، در خط مقدم جبهه تولید ایستاد تا امروز قحطی و کمبود ماسک در کشور نباشد.

آزادی‌خواه خاطرنشان کرد: مهمترین ابزار پیشگیری از شیوع کرونا همین ماسکی است که در ملایر قهرمان تولید می شود و اعتقاد من بر این است که باید برند شماره ۳ ملایر را به نام “جهان شهر تولید پارچه ماسک” نامگذاری کنیم.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی از جریان هایی با سوءاستفاده از نهادهای انقلابی به دنبال ایجاد تشنج بودند و تهمت هایی مبنی بر آزادفروشی را به شرکت های پرتلاش بافتینه و بافتسان وارد کردند، بدون اینکه حتی یک برگ سند قابل ارائه داشته باشند.

نماینده مردم ملایر این رویه شایعه پراکنی و تهمت زدن را بدون داشتن حتی یک برگ سند، کاری زشت و خلاف نگاه انقلابی دانست و گفت: حتی جریان انقلاب هم اینگونه رفتارها را نمی پسندد و من هر چه تلاش کردم اگر انحراف، مشکل و مانعی در این زمینه وجود داشته باشد، تا مقابل آن بایستم و برخورد کنم، اما هیچ سندی علیه این دو واحد تاکنون ارائه نشده است.

آزادی‌خواه هشدار داد: مراقب رفتارمان باشیم و به جای حمایت از تولیدکننده، به جفا علیه آنها سخن نگوییم و در سالی که مقام معظم رهبری، از آن به عنوان سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها یاد فرمودند، هم از چنین تولیدکنندگان خوشنامی پشتیبانی واقعی شود و هم موانع پیش روی آنها برداشته شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن