اجتماعی

خریداری دستگاه اکسیژن ساز برای بیمارستان امام حسین(ع) ملایر

فرماندار ویژه ملایر گفت: با مساعدت استاندار همدان، دکتر حیدری مقدم رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان و پیگیری های انحام شده، دومین دستگاه اکسیژن ساز با ظرفیت 600 لیتر برای بیمارستان امام حسین(ع) و جهت تامین نیاز بیماران مبتلا به کرونا خریداری شد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین،قدرت الله ولدی افزود: سال گذشته نیز یک دستگاه اکسیژن ساز 600 لیتری از چهار دستگاه اختصاص یافته به استان همدان، به این شهرستان اختصاص داده شد که هم اکنون ملایر ظرفیت خوبی از نظر تامین اکسیژن مورد نیاز بیماران دارد.

وی در ادامه از پر شدن تخت‌های همه بیمارستان های ملایر خبر داد و اظهار کرد: شرایط کنونی شیوع ویروس کرونا در شهرستان ملایر قرمز است و سه بیمارستان ملایر هم کامل پر شده‌اند.

ولدی گفت: در بیمارستان های شهرستان کمبود اکسیژنی هم نداریم و کارخانه اکسیژن ساز زاگرس ملایر هم کپسول‌ها دستی را برای بیماران بدحال بستری شده در خانه ها شارژ می‌کند و با کمک مجمع خیرین سلامت برای افرادی که در خانه قرنطینه می‌شوند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: محدودیت‌ها هم بر اساس دستورالعمل‌ها تا پایان هفته بر قرار است و امیدواریم که شرایط به جایی نرسد که محدودیت‌ها هم بیشتر شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن