اجتماعیسلامت و پزشکی

جایی برای بستری بیماران کرونایی در بیمارستان ها نداریم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه ملایر بیان کرد:هر روز شرایط شیوع ویروس کرونا و روند ابتلا، بستری بیماران و میزان مرگ و میر در این شهرستان رو به افزایش و وخامت است و اگر مردم رعایت نکنند، هفته های بعد شرایط کرونایی بدتر و بحرانی تری را تجربه خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین،به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه ملایر ،حسین فارسی در جلسه ستاد شهرستانی مقابله با کرونا،افزود:
اکنون ظرفیت بیمارستان های ملایر پر شده است و جایی برای بستری بیماران جدید نیست، شرایط ما جنگی است و همه باید دلسوزانه پای کار باشند.

وی ادامه داد:محدودیت های کرونایی همچنان ادامه دارد و برای کنترل این روند، مردم باید همراهی لازم را با ستاد کرونا داشته باشند و به خاطر سلامت خود، خانواده و اطرافیان حتما پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند، راهی جز این نداریم.

فارسی اظهار کرد: نظارت و بازرسی ها از روند رعایت پروتکل های بهداشتی از واحدهای صنفی و اماکن عمومی و ادارات به شدت تداوم دارد و با متخلفان برخورد جدی صورت می گیرد و هیچ اغماضی در کار نیست.

معاون فرماندار ملایر گفت: مانور سراسری ضدعفونی مکانهای عمومی طبق روال گذشته از سر گرفته می شود و در این زمینه از ظرفیت دستگاهها، سپاه، بسیج، گروه 43 امام علی(ع) و شهرداری ها استفاده شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن