اجتماعی

هشدار پليس به شهروندان/ تست کرونا ترفند جديد سارقان منازل

فرمانده انتظامي شهرستان ملاير به شهروندان در خصوص افرادي که در پوشش کارشناس بهداشت براي تست کرونا به درب منازل آنان مراجعه مي کنند، هشدار داد.
به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، سرهنگ محمد باقر سلگي در تشريح اين خبر گفت: با توجه به شرايط کرونايي فعلي و قرمز بودن بسياري از شهرهاي کشور، احتمال سوءاستفاده برخي از فرصت طلبان در لباس کارشناسان بهداشت و هلال احمر با مراجعه به درب منازل شهروندان متصور است.

وي با تاکيد بر عدم اعتماد به اين افراد که بعضاً در لباس سازمان هلال احمر و يا اداره بهداشت به درب منازل شهروندان مراجعه مي کنند، افزود: شهروندان براي پيشگيري از هرگونه سوءاستفاده احتمالي و يا حتي ارتکاب به جرايم از ورود اين افراد به داخل منزل خودداري کنند.
اين مقام مسئول تصريح کرد: شهروندان در صورت مشاهده و مشکوک شدن به اين افراد که معمولا براي تست کرونا مراجعه مي کنند، موضوع را سريعاً به پليس 110 اطلاع دهند.

سرهنگ سلگي خاطرنشان کرد: تست کرونا از شهروندان صرفاً در مراکز درماني و پزشکي معتبر صورت گرفته و ستاد مبارزه با کرونا تاکنون در خصوص اعزام کارشناسان بهداشت و مراکز درماني و يا کادر پزشکي به منازل شهروندان براي اين موضوع تصميمي نگرفته است.

فرمانده انتظامي ملاير در ادامه از کشف 50 رأس احشام بدون مجوز قانوني توسط مامورين پليس آگاهي ملاير خبر داد و اظهارکرد: در راستاي مبارزه با هرگونه جابجائي احشام بدون مجوز قانوني ، مامورين مبارزه با جرائم اقتصادي پليس آگاهي مستقر در ايست و بازرسي حرم آباد، حين کنترل محورهاي مواصلاتي منتهي به شهرستان ملاير به يک دستگاه خودروي نيسان دو طبقه حامل احشام مشکوک شدند و بلافاصله مامورين اين يگان با هماهنگي دستگاه قضائي ، اين خودرو را جهت بررسي دقيق تر متوقف کردند.

اين مقام مسئول افزود: در بازرسي صورت گرفته توسط مامورين از اين خودروها، تعداد 50 رأس گوسفند بدون مجوز قانوني به ارزش يک ميليارد ريال کشف و ضبط و با تشکيل پرونده، متهم تحويل مراجع قانونی شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن