ورزشی

احداث محوطه ورزشی در باغ تاریخی سیفیه ملایر

شهردار ملایر گفت: پروژه احداث محوطه ورزشی در باغ تاریخی سیفیه، با هدف توسعه فعالیت‌هاي ورزشی، به همت سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملایر آغاز شد.

حسین بابایی در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: ورزش‌های همگانی مزایاي بی‌شماري از لحاظ اقتصادي، اجتماعی و فرهنگی براي جامعه دارند و انجام فعالیت‌هاي ورزشی در بوستان‌ها می‌تواند زمینه شور و نشاط شهروندان را فراهم کند.

وی اظهارکرد: علاوه برگسترش فضای سبز شهری، ایجاد محیطی مطلوب و سالم برای آرامش و آسایش شهروندان، اهتمام و تلاش برای توزیع عادلانه فضاهای ورزشی و تجهیز بوستان‌های سطح شهر به امکانات ورزشی از اهداف این طرح است، بنابراین با توجه به استقبال شهروندان از ورزش‌های گروهی و همگانی، عملیات احداث محوطه ورزشی به متراژ حدود 1500 متر مربع در این باغ در حال انجام است.

شهردار ملایر تصریح کرد: شهرداری به منظور برخورداري از جامعه‌اي سالم، پويا و با نشاط، تبيين و هدايت برنامه‌هاي هدفمند همراه با عزمي راسخ در گسترش فعاليت‌هاي ورزشی را يك تكليف ضروري می‌داند و از اين رو توسعه فعالیت های ورزشی در بوستان‌ها را اقدامي در راستاي توسعه عدالت اجتماعي و پيشگيري از آسيب‌هاي اجتماعي دانسته و تلاش می کند با توسعه فضاهای ورزشی در دسترس و ارزان امکان انجام فعالیت‌های ورزشی را براي شهروندان گرامی فراهم کند.

این مقام مسئول در ادامه از تجمیع انبارهای شهرداری خبر داد و اظهارکرد: انبارهای متعدد در سازمان ها و واحدهای مختلف شهرداری ملایر در یک انبار مستقل و در یک مکان جدید تجمیع شدند.

بابائی افزود: سازمان های سیما، منظر و فضای سبز شهری، سازمان حمل و نقل مسافر و بار، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، و بعضی از واحدهای شهرداری از جمله واحد برق و واحد ترافیک، مشمول این طرح هستند که هرکدام تاکنون دارای انبار مستقلی برای قراردادن اقلام مصرفی مورد نیاز خود بوده که کنترل کم و بی نظمی و هدر رفت منابع و افزایش هزینه ها را به دنبال داشت.

شهردار ملایر از تجمیع این انبارها در یک انبار مرکزی و مستقل که ساختمان آن طی چندین ماه تلاش ساخته شده بود خبرداد و گفت: تمام اجناس و اقلام خریداری شده توسط شهرداری پس از ثبت در نرم افزار و اتوماسیون اداری با آخرین متدها و تکنولوژی های انبار داری و انبار گردانی به روز، در انبار جدید نگهداری می شود و همکاران از طریق سیستم اتوماسیون اداری به صورت کاملاً سیستمی می توانند درخواست کالا از انبار را ارائه کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن