اجتماعی

حاشیه تالاب ” آق گل” پاک سازی شد

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: مناسبت هفته زمین پاک، سمن ” تال گل” اداره ورزش و جوانان، اقدام به پاکسازی حاشیه تالاب آق گل از توابع بخش مرکزی این شهرستان کرد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، حمید رضا سپهری نیا در این رابطه افزود: در این برنامه اعضای سمن تال گل و جمعی از جوانان اسلامشهر آق گل حضور داشتند و با جمع کردن زباله های اطراف تالاب نسبت به پاکسازی آن با شعار طبیعت سالم طبیعتی ماندگار اقدام کردند.

وی اظهارکرد: در همین راستا طرح های مطلوبی از سوی دبیر سمن ” تال گل” ارائه شد که مورد استقبال رئیس اداره محیط زیست قرار گرفت و همکاری خود را در خصوص طرح های ارائه شده تا اجرایی شدن آن اعلام کرد.

سپهری نیا در بخش دیگری از سخنان خود از آغاز همکاری دو دستگاه اداره ورزش و جوانان و محیط زیست ملایر در راستای همکاری متقابل در حوزه مشارکت های جوانان در نگهداری و حفظ محیط زیست خبر داد.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: مقرر شده است در آینده ای نزدیک طی برگزاری جلسه ای ضمن ارائه پیشنهادات و طرح های مطلوب و سازنده هر دو دستگاه در راستای توسعه و گسترش ورزش و نیز امور جوانان تفاهم نامه همکاری امضا کنند .

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن