اجتماعیسیاسی


پیش بینی افزایش 22 شعبه اخذ رای در ملایر

معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر از پیش بینی افزایش 22 شعبه اخذ رای در ملایر خبر داد و تأکید کرد: رعایت مر قانون و انصاف، اولویت مجریان برگزاری انتخابات در این شهرستان است.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، قدرت الله ولدی در جلسه ستاد انتخابات ملایر با حضور هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در این شهرستان، گفت: افزایش 22 شعبه اخذ رای جدید در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در این شهرستان پیش بینی شده که به شعبه هایی با بالاترین میزان تعرفه های مصرفی اضافه میشود.

وی با اشاره به تصمیم وزارت کشور مبنی بر افزایش تعداد شعب اخذ رای با پیشنهاد هیات اجرایی بیان کرد: در حال حاضر 14 شعبه اخذ رای جدید در شهر ملایر و هشت شعبه در سطح بخشها و شهرهای تابعه پیش بینی شده است.

ولدی رعایت مر قانون، مقررات و رعایت انصاف را اولویت اصلی و فصل الخطاب مجریان برگزاری انتخابات 28 خرداد با هدف فراهم کردن زمینه مشارکت مردم دانست و تاکید کرد: تلاش همه دست اندرکاران و عوامل اجرایی انتخابات، برگزاری انتخاباتی سالم، پرشور با حضور حداکثری مردم با بی طرفی کامل و صیانت از آرای مردم است و اجازه هیچگونه تخلفی را در روند برگزاری فرآیند انتخابات نمی دهیم.

وی با اشاره به آمادگی کامل ملایر برای برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم افزود: شاخص مهم ما در برگزاری انتخابات، علاوه بر قانون مداری، برقراری امنیت و تلاش برای مشارکت حداکثری، حفظ سلامت مردم با توجه به شیوع ویروس کرونا است که همه متولیان امر، کوشش خود را در این زمینه مبذول میدارند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن