اجتماعی

هفت گام ملایری‌ها در هفتمین روز هفته هلال احمر

جمعیت هلال‌احمر شهرستان ملایر در هفتمین روز هفته هلال، مجری برگزاری هفت برنامه شاخص بود.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین،به نقل از روابط عمومی هلال احمر ملایر، امروز و در دومین روز از تعطیلات عید سعید فطر، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان همدان به همراه تعدادي از مسئولين استاني به شهر جهانی انگور سفر کرد تا در حاشیه‌ی بزم عیدانه داوطلبان و پرسنل هلال‌احمر این شهرستان، مسائل و مشکلات این حوزه را از نظر بگذراند.

برگزاری مراسم پیاده‌روی خانوادگی اولین برنامه ملایری‌ها بود که با شرکت بیش از ۵۰ نفر از كاركنان،امدادگران، جوانان و داوطلبان جمعیت هلال‌احمر شهرستان ملایر و با حضور افتخاری مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان همدان و دکتر هادی‌ بیگی‌نژاد، نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در پایان این مراسم پیاده‌روی که از میدان دکتر بابک ملایر آغاز و در بام ملایر خاتمه یافت، به سه نفر از شرکت‌کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

همچنین مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان همدان در اقدامی نمادین، از خدمات داوطلبانه بیگی‌نژاد، نماینده مردم شريف ملاير در مجلس شوراي اسلامي تقدیر کرد.

ادای احترام به شهدای گمنام بام ملایر و نثار فاتحه به روان پاک این شهدای گلگون کفن، برنامه بعدی بود که از سوی شرکت‌کنندگان در مراسم پیاده‌روی صورت گرفت.

پس از صرف صبحانه کاری در شهر زنگنه، خانه هلال شهر زنگنه با حضور مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان همدان، بخشدار زنگنه و رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان ملاير و تني چند از مسئولين محلي افتتاح شد.

ساختمان این خانه هلال پیشتر بلااستفاده بوده که به همت «موسوی» یکی از خیرین ملایری، نقاشی، تعمیر و تجهیز شده و سپس در اختیار هلال‌احمر برای احداث خانه هلال قرار گرفته است و موسوی به عنوان مسئول خانه هلال شهر زنگنه معرفی شد، همزمان با این افتتاح، ۸ خانه هلال دیگر در این شهر افتتاح شد.

بازدید از نمایشگاه هنرهای تجسمی جمعیت هلال‌احمر شهرستان ملایر دیگر برنامه‌ای بود که ملایری‌ها برای مدیرعامل هلال‌احمر استان تدارک دیده بودند، این نمایشگاه که باحضور نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر استان همدان افتتاح شده بود، با حضور مدیرعامل خاتمه یافت.

در آیین اختتامیه این نمایشگاه که ۱۰۰ اثر میناکاری، ۳۰ عکس حیات‌وحش، ۲۰ نقاشی و ۱۵ اثر پتیه‌دوزی در آن به نمایش درآمده بود، از دست‌اندرکاران برپایی نمایشگاه تقدیر شد.

فاز پایانی برنامه ملایری‌ها، دیدار مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان همدان با حجة‌الاسلام آزادیخواه، نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی بود.

در این دیدار، آزادیخواه با قدردانی از حضور مدیرعامل استان در شهرستان‌ها برای پیگیری امور ذیربط، گفت: بازدید‌ها و دیدارهای مدیران استانی در شهرستانها، سبب می‌شود مشکلات شهرستان‌ها با سرعت بیشتری مورد بررسی قرار گرفته و فرآیند رفع و رجوع آنها، زودتر مانع‌زدایی شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن