اجتماعی

کمبود فضای اداری شهرداری ملایر رفع می شود

شهردار ملایر گفت: در راستای ارائه خدمت بهتر به شهروندان و تکریم ارباب رجوع ساختمان جدید شهرداری منطقه در کنار آن احداث شد.

حسین بابایی در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: با توجه به کمبود فضای اداری در منطقه و از آنجاکه تمامی کارهای مربوط به حوزه شهرسازی و درآمدی از قبیل کارشناسی و صدور پروانه ساخت، نوسازی، پیشه وری، درآمد و نقشه برداری در آنجا ارائه خدمات به شهروندان را می دهند و اغلب مستلزم حضور شهروندان به صورت حضوری است، به همین منظور در کنار ساختمان قبلی، ساختمان جدیدی احداث شد.

وی اظهارکرد: این ساختمان در 4 طبقه و با سطح بنای 1300 متر مربع با اسکلت بتنی با نمای سنگ و آجر ساخته و به نام شهید “هادی کاملی” از همکاران شهرداری ملایر که در دفاع مقدس به درجه رفیع شهادت نائل شدند، نامگذاری شده است.

بابائی از پیشرفت 90 درصدی عملیات عمرانی این پروژه خبرداد و ابراز امیدواری کرد: ساخت این مجموعه تا قبل از تابستان به اتمام برسد و مورد بهره برداری قرار گیرد.

این مقام مسئول در ادامه با بیان اینکه عملیات بهسازی، بازسازی، جدول‌ گذاری، لوله‌گذاری و انتقال آب، تسطیح و محوطه‌ سازی، تکمیل مبلمان شهری و فضای سبز ” بوستان امین” آغاز شده است، گفت: این عملیات به همت سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملایر و با هدف ارتقای سطح کیفی زندگی شهروندان، خدمت‌رسانی بهینه و مطلوب و احترام به مطالبات شهروندان گرامی، انجام می گیرد.

بابائی بهسازی و توسعه فضای سبز بوستان‌های محله‌ای را به عنوان یکی از مهم‌ ترین دغدغه‌های این سازمان در راستای ارتقای خدمت‌ رسانی دانست و آن را عاملی کلیدی در سلامت روحی و روانی شهروندان عنوان کرد.

شهردار ملایر خاطرنشان کرد: امروزه توزیع عادلانه امکانات یکی از شاخص‌های اصلی توسعه پایدار در شهرها به شمار می‌آید که عدم تحقق آن موجب بروز نارضایتی در بخشی از شهر می‌شود و می‌تواند آسیب‌های مختلفی را به دنبال داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه ” بوستان امین” در انتهای خیابان امین، نرسیده به خیابان عارف، واقع در خیابان شهید قراردارد، افزود: عملیات لوله‌گذاری به منظور انتقال آب غیرشرب به این بوستان انجام شده است و پس از اتمام عملیات عمرانی، فضای سبز این بوستان تکمیل می شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن