اجتماعی

روند افزایشی دما تا 32 درجه سانتی‌گراد

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان همدان از خروج سامانه بارشی از استان خبر داد و گفت: در هفته جاری روند افزایشی دما تا 32 درجه سانتی‌گراد در برخی از نقاط ادامه دارد.

محمدحسن باقری‌شکیب در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، در تشریح این خبر بیان کرد: سامانه بارشی که در دو روز گذشته در بسیاری از نقاط استان فعال بود صبح امروز از استان خارج شد و تا پایان هفته بارش چشمگیری پیش‌بینی نمی‌شود.

وی ادامه داد: امروز نیز بارش‌های پراکنده و ضعیفی را در برخی از نقاط خواهیم داشت و این در حالیست که آسمان فردا نیمه ابری و در ساعات بعدازظهر همراه با وزش شدید باد خواهد بود.

باقری‌شکیب با اشاره به اینکه از امروز روند افزایشی دما شروع می‌شود افزود: دمای هوا تا پایان هفته در برخی از نقاط به 32 درجه سانتی‌گراد نیز خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به بارش‌ها در روز گذشته بیشترین میزان بارش در ایستگاه همدان- فرودگاه  با 7 میلی‌متر و صبح امروز در ملایر با 15 میلی‌متر ثبت شده است.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان همدان در پایان یادآور شد:  در روز سه‌شنبه وزش شدید باد و غبار همدان را فرا می‌گیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن