اجتماعیسیاسی

پیش بینی 50 نقطه برای تبلیغات داوطلبان شوراهای اسلامی شهر ملایر

فرماندار ویژه ملایر با بیان اینکه تعداد شعب اخذ رای در این شهرستان به 230 شعبه افزایش یافت،گفت: 50 نقطه برای تبلیغات داوطلبان شوراهای اسلامی شهر پیش بینی شده است.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، به نقل از روابط عمومی فرمانداری ملایر،قدرت الله ولدی عصر یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه،در جلسه ستاد انتخابات شهرستان ملایر که با حضور اعضای هیات نظارت و هیات اجرایی انتخابات 1400 برگزار شد،افزود: ملایر آماده برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم با حضور حداکثری مردم است.

وی اظهار کرد: تمام تلاش مجریان و عوامل برگزاری انتخابات در این شهرستان، مهیا کردن بستر حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای در عین بی طرفی کامل و رعایت مر قانون است.

ولدی ادامه داد: طبق تصمیمات اتخاذ شده با توجه به شیوع ویروس کرونا، با افزایش حدود هشت درصدی شعب اخذ رای در این شهرستان موافقت و 16 شعبه جدید شامل 11 شعبه در شهر ملایر و 5 شعبه در سه بخش مرکزی، جوکار و سامن به شعبات قبلی اضافه خواهد شد و تعداد شعب اخذ رای در انتخابات 1400 در این شهرستان به 230 شعبه افزایش یافت.

این مقام مسئول با بیان اینکه این شعب به شعبه هایی با بالاترین میزان تعرفه مصرفی و طبق موازین و پروتکل های بهداشتی اضافه می شود،گفت: به همین تعداد نیز 16 شعبه اخذ رای جدید به 257 شعبه اخذ رای شوراهای اسلامی شهر و روستا این شهرستان اضافه می شود و به تایید هیات نظارت و اجرایی انتخابات 1400 این شهرستان خواهد رسید.

معاون استاندار همدان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت مردم، حدود 90 درصد تبلیغات در این دوره از انتخابات به صورت مجازی است و در این راستا 50 نقطه برای تبلیغات شوراهای اسلامی شهر در 6 شهر تابعه ملایر و حداکثر 50 نقطه برای تبلیغات داوطلبان ریاست جمهوری در سطح شهرستان در نظر گرفته شده است.

ولدی خاطرنشان کرد: در انتخابات دوره قبل حتی یک مورد شکایت نداشتیم که نشان از وفاق، همراهی و همدلی مردم و داوطلبان دارد و در این دوره از انتخابات نیز تمامی موارد و تخلفات رصد می شود و تاکنون گزارش تخلفات انتخاباتی و مورد خاصی در این حوزه نداشتیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن