اقتصادی

اجرای 2 طرح مرغداری 300 هزار قطعه ای و مرغ مادر در ملایر

معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر پشتیبانی و حمایت از تولید و مانع زدایی از طرح های تولیدی را از اولویت مهم این شهرستان در راستای تحقق شعار سال دانست.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، قدرت الله ولدی عصر چهارشنبه 29 اردیبهشت ماه، در دیدار با حجت الله ترکاشوند عضو هیات مدیره کشتارگاه طیور ملایر گفت: بستر ورود سرمایه گذاران در ملایر مهیاست و حمایت و مانع زدایی از تولید و ارتقای ظرفیت های تولیدی به ویژه طرح های توسعه ای در این شهرستان جزء اولویت های ماست.

وی تقدیر از سرمایه گذارانی همچون ترکاشوند که به جد در حوزه اقتصادی فعالیت می کنند، اجرای 2 طرح توسعه ای مرغداری گوشتی 300 هزار قطعه ای و مرغ مادر را گامی مهم در این حوزه برشمرد.

وی اظهار کرد: اینکه چنین سرمایه گذارانی مال و سرمایه خود را برای خدمت به مردم و در راه تولید هزینه می کنند، اقدامی ماندگار و مورد رضایت خداوند و در راستای توسعه شهرستان است.

گفتنی است؛ در این نشست با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه ملایر موانع و مشکلات اجرای 2 طرح بزرگ مرغداری گوشتی 300 هزار قطعه ای و مرغ مادر بررسی و مورد پیگیری قرار گرفت که به گفته سرمایه گذار 80 میلیارد تومان سرمایه گذاری برای این طرح برآورد شده و به طور مستقیم برای 100 نفر اشتغال ایجاد می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن