اجتماعیاقتصادی

کشف محموله های آهن مسروقه و احشام قاچاق در ملاير

فرمانده انتظامي شهرستان ملاير از کشف 400 کيلو گرم آهن مسروقه و دستگيري سارق توسط ماموران پاسگاه انتظامي “جوکار” خبر داد و گفت: به دنبال وقوع سرقت آهن آلات در يک کارخانه، ماموران پاسگاه انتظامي جوکار در محل حاضر شده و با انجام کار اطلاعاتي دقيق موفق به شناسائي سارق شدند که طي هماهنگي با دستگاه قضائي، فرد سارق را دستگير کردند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، سرهنگ محمد باقر سلگي در این رابطه افزود: در تحقيقات فني و تخصصي صورت گرفته از فرد سارق، مشخص شد که آهن آلات مسروقه در مکاني پنهان شده است، در نهایت با تلاش ماموران پلیس، اموال مسروقه کشف و به فرد مال باخته تحويل و متهم به مراجع قضائي تحويل داده شد.

فرمانده انتظامي ملاير در ادامه از کشف 100 میلیون تومان احشام قاچاق در شهرستان ملاير خبر داد و اظهارکرد: در راستاي مقابله با پديده شوم قاچاق ماموران مبارزه با جرائم اقتصادي پليس آگاهي مستقر در ايست و بازرسي حرم آباد، حين کنترل محورهاي مواصلاتي اصلي و فرعي شهرستان به يک دستگاه خودرو نيسان حامل احشام مشکوک مي شوند و بلافاصله پس از هماهنگي با دستگاه قضايي خودرو را متوقف می کنند.

سلگی با بیان اینکه در بازرسي به عمل آمده از اين خودرو تعداد 40 راس گوسفند قاچاق به ارزش 100 میلیون تومان کشف و متهم با تشکيل پرونده تحويل مراجع قضايي شد، گفت: برخورد قانوني با هرگونه اقلام و يا احشام فاقد مجوز قانوني يا قاچاق به منظور نيل به آرامش و ثبات اقتصادي بازار، تشديد خواهد شد.

این مقام مسئول از شهروندان خواست: تا در مراقبت از اموال در اختيار خود، هوشياري لازم را مد نظر قرار داده و به حفاظت فيزيکي ايمن از امکانات خود توجه لازم را معطوف کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن