اجتماعی

علت برچیده شدن تابلوی قطعه اهداکنندگان چیست؟

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه ناحیه 2 همدان از برداشتن تابلوی قطعه اهداکنندگان عضو در آرامستان و عدم همکاری با مسئولان این بخش اظهار بی اطلاعی کرد.

علی قبادی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین با بیان اینکه در مدت مدیریت 6 ماهه من در اوقاف هیچ اطلاع و یا دخالتی در برچیده شدن تابلوی قطعه اهداکنندگان عضو نداشته‌ام مطرح کرد: در حال حاضر بسیاری از قشرهای مختلف از جمله ورزشکاران و هنرمندان در آرامستان قطعه‌های اختصاصی دارند اما اطلاعی از پیگیری مسئولان علوم پزشکی مبنی بر اختصاص قطعه مجزا  برای اهداکنندگان عضو ندارم.

وی ادامه داد: برای تحقق این خواسته مسئولان این بخش باید پیگیری های لازم را انجام دهند و مدیرت جدید تا کنون خواسته‌ای مبنی بر این موضوع را از مسئولان مربوطه دریافت نکرده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه 2 همدان در پایان یادآور شد: تمام دستورالعمل ها باید از سوی مدیریت ارشد ارسال شود و آرامستان نیز تنها وظیفه اجرای آن را دارد.

به گزارش پایگاه خبری همدان‌آنلاین، این در حالیست که مسئول فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی همدان در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا از به نتیجه رسیدن رایزنی ها در دوره مدیر پیشین اطلاع داده است به طوری که بنا براین شده بود که 50 تا 70 قبر در 3 ماه برای اهداکنندگان آماده شود و همچنین تابلوی این قطعه نیز نصب شده بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن