اجتماعیسیاسی

تایید صلاحیت هشت نفر از داوطلبان شوراهای شهر در شهرستان ملایر

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری و رئیس ستاد انتخابات شهرستان ملایر با بیان اینکه تمام دغدغه مجریان انتخابات در ملایر حضور حداکثری مردم است، گفت: صلاحیت هشت نفر از داوطلبان شوراهای اسلامی شهر در شهرستان ملایر تایید شد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، حسین فارسی سه شنبه 18 خرداد ماه، در جلسه ستاد انتخابات شهرستان ملایر گفت: پس از تایید صلاحیت هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و اعلام وزارت کشور، صلاحیت هشت نفر از داوطلبان شوراهای اسلامی شهر در این شهرستان تایید شد که 4 نفر مربوط به شهر ملایر؛ 2 نفر شهر زنگنه، یک نفر شهر جوکار و یک نفر شهر ازندریان است.

وی اظهارکرد: پس از تایید هیات اجرایی و نظارت بر انتخابات این شهرستان در خصوص داوطلبانی که شهرت اجتماعی دارند، انتشار آگهی داوطلبان شوراهای اسلامی انجام و کد انتخاباتی آنها اعلام شد.

معاون فرماندار ملایر ادامه داد: داوطلبان شوراهای اسلامی از 20 خرداد به مدت یک هفته تا 26 خرداد فرصت انجام تبلیغات دارند و با توجه به منطقه شهرداری ملایر، داوطلبان مجاز به برپایی یک ستاد؛ خارج از رینگ مرکزی شهر هستند و زدن داربست، استفاده از بلندگو و برگزاری تجمع و مراسم سخنرانی در ستادها ممنوع است و با هرگونه تخلف به شدت برخورد می شود.

فارسی افزود: طبق هماهنگی های انجام شده با شهرداری ملایر، 45 نقطه در نقاط مختلف شهر برای نصب پوستر تبلیغاتی داوطلبان شورای اسلامی شهر ملایر در نظر گرفته شده و نصب هرگونه عکس و پوستر بر در و دیوار شهر ممنوع است.

وی تصریح کرد: تمام دغدغه و اهتمام دست اندرکاران و مجریان برگزاری انتخابات در این شهرستان حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای و برگزاری انتخاباتی سالم، در امنیت کامل و با مشارکت حداکثری با محوریت قانونمداری، بی طرفی کامل و تشویق مردم برای حضور حداکثری است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن