اجتماعی

دستگیری قاتل جوان روستایی با تلاش دو ساعته پلیس ملاير

فرمانده انتظامي شهرستان ملاير از شناسائي و دستگيري قاتل طی دو ساعت تلاش موثر مامورین انتظامی شهرستان خبر داد و گفت: به دنبال تماس با مرکز فوریتهای 110 و وقوع یک فقره تیراندازی و مجروحیت در یکی از روستاهای شهرستان ملایر، بلافاصله با هماهنگی دستگاه قضائی اکیپی به سرپرستی فرمانده انتظامی شهرستان،متشکل از کارآگاهان پلیس آگاهی ، پلیس اطلاعات و مامورین کلانتری های 11 و 12 در صحنه حاضر شدند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، سرهنگ پاسدار محمد باقر سلگي در تشریح جزئیات اين خبر ، افزود: در صحنه جرم مشاهده شد فردی حدوداً 27 ساله مجروح و بلافاصله جهت درمان به بیمارستان انتقال داده شده است.

اين مقام مسئول اظهار کرد: در بررسی دقیق و پیگیری های به عمل آمده توسط مامورین مشخص شد فرد مجروح به علت شدت جراحات وارده پس از گذشت چند ساعت در بیمارستان فوت می کند.

سلگی، بیان داشت: در همین ارتباط تلاش موثر برای دستگیری فرد قاتل به صورت گسترده در دستور کار قرار گرفت و بلافاصله فرد مذکور شناسائی و توسط مامورین دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان انتقال داده شد.

فرمانده انتظامي ملاير ادامه داد: با انجام تحقیقات فنی و تخصصی، فرد قاتل به ناچار لب به اعتراف گشود و به این جرم اعتراف و انگیزه خود را نیز از ارتکاب این جنایت ایجاد مزاحمت بیان کرد.

سلگي با اشاره به اینکه با تلاش مامورین یک قبضه سلاح غیر مجاز به همراه مهمات مربوطه در منزل فرد قاتل کشف شد، افزود: با تشکيل پرونده و تکميل سایر مستندات قانوني، فرد قاتل به مراجع قضائي تحويل شد.

فرمانده انتظامي ملاير ضمن تقدير از حمايت هاي مجدانه دستگاه قضائي در پیگیری مراحل مختلف این پرونده، افزود: خانواده ها توجه داشته باشند که بهترین و ایمن ترین راه برای حل مشکلات و دعاوی مجرای قانون است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن