سیاسی

افزایش قابل توجه شعب اخذ رای در انتخابات پیش‌رو

دبیر هماهنگی ستاد مدیریت کرونا استان همدان از افزایش شعب اخذ رای و فعالیت قابل توجه شعب‌های سیار در روز انتخابات به منظور جلوگیری از ایجاد تجمع و انتشار کروناویروس خبرداد.

مهرداد نادری فر در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهرو و روستا در آخرین روز از هفته، مطرح کرد: تمامی تدابیر لازم برای برگزاری انتخابات در استان انجام شده است؛ لازم به ذکر است، باتوجه به حساسیت و الزام رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در جامعه، تعدا شعب‌های اخذ رای نسبت به سال‌های قبل افزایش یافته است.

وی ادامه داد: لازم به ذکر است در راستای جلوگیری از تجمعات و انتشار بیماری کووید-19، تعداد قابل توجهی شعبه سیار رای گیری نیز در سطح استان پیش‌بینی کرده‌ایم.

دبیر هماهنگی ستاد مدیریت کرونا استان همدان با تاکید براینکه هم‌استانی‌ها رای گیری را به ساعات پایانی انتخابات موکول نکنند، عنوان کرد: خواهشمندیم در شعبب‌های اخذ رای فاصله اجتماعی را رعایت کرده و همراه خود ماسک داشته باشید؛ همچنین لازم به ذکر است تمامی لوازم بهداشتی مورد نیاز در محل اخذ رای تدارک دیده شده و جای نگرانی نیست.

نادری‌فر در پایان اضافه کرد: شایان ذکر است سه شهرستان تویسرکان، اسدآباد و فامنین در وضعیت زرد قرار داشته و مابقی مناطق استان همچنان در شرایط نارنجی رنگ کرونا قرار دارند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن