اجتماعی

وعده‌هایی که برای آتش‌نشانی محقق نشد

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان با اشاره به اینکه سال گذشته تجهیزات مفید و چشمگیری برای سازمان خریداری شد گفت: امیدداریم که با عنایت شهردار وقت، نردبان هیدرولیک 56 متری نیز خریداری شود.

سیدصادق پورسینا در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، اظهار کرد: در سال گذشته تجهیزاتی مانند دستگاه لجن کش، 10 دستگاه بتن بر و اره برقی، 40 شیر هیدرانت و خرید 2 موتور سیکلت برای ناوگان آتش‌نشانی از جمله اقدامات مهم این سازمان است.

وی با بیان اینکه از اعضای شورای جدید انتظار می‌رود در راستای تأمین تجهیزات در سال جاری توجه بیشتری به سازمان آتش‌نشانی داشته باشد ادامه داد: عملیات‌های آتش‌نشانی در سه بحث تجهیزات، تعهد و تخصص خلاصه می‌شود که برای انجام این سه رکن مهم باید شرایط فراهم باشد.

پورسینا خاطرنشان کرد: بودجه‌ی خریداری نردبان 56 متری در چند دوره‌ی گذشته پیش‌بینی شده بود که متأسفانه این موضوع محقق نشد و در حال حاضر خرید این وسیله در لیست ستادی سازمان قرار گرفته که امیدواریم در سال جاری خریداری شود.

وی تصریح کرد: ساخت این نردبام بسیار سخت بوده و باید سفارشی ساخته شود که در حال حاضر با توجه به تورم و نوسانات ارزی مبلغ خریداری آن 50 میلیارد تومان است.

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان در پایان یادآور شد: با توجه به اینکه ایستگاه‌های آتش‌نشانی در سطح شهر فرسوده و قدیمی بوده‌اند بسیاری از آنهارا در سال گذشته بازسازی کرده و تعمیرات تخصصی را انجام دادیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن