سلامت و پزشکی

اتمام واکسیناسیون کادر درمان استان

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا همدان از تزریق هر 2 دوز واکسن کرونا به تمامی کادر درمان و اتمام واکسیناسیون این گروه در استان خبرداد.

ابراهیم جلیلی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌انلاین، با اشاره به ایجاد تاخیر در تزریق دوز دوم واکسن کرونا در برخی از استان‌های کشور، مطرح کرد: خوشبختانه این اتفاق برای کادر درمان استان همدان مشکل ساز نشد و توانستیم در موعد مقرر دوز دوم واکسن کرونا را در اختیار این افراد قرار دهیم؛ با احتساب تزریق دوز دوم واکسن به این دسته از افراد، باید گفت که دیگر نگرانی در مورد واکسن کادر درمان وجود نداشته و تمامی آن‌ها واکسینه شده‌اند.

وی با بیان اینکه درحال حاضر وضعیت بیماری کرونا در استان به ثبات رسیده است، عنوان کرد: درحال حاضر تعداد مراجعین سرپایی روزانه بین 120 تا 150 تن متغییر است؛ لازم به ذکر است ایجاد ثبات درروند گسترش بیماری به معنای عادی سازی نبوده و همچنان رعایت دستورات بهداشتی الزامی است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا همدان با اشاره به برگزاری انتخابات تا کمتر از 24 ساعت دیگر، مطرح کرد: حضور در انتخابات امر مهم و ضروری است اما باید به یاد داشت که در صورت عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و بی توجهی به تمامی دستورات بهداشتی، احتمال افزایش بیماری وجود دارد.

جلیلی با بیان اینکه باید حواسمان به ورود پیک پنجم کووید-19 باشد، توصیه کرد: خواهشمندیم برای شرکت درانتخابات با جدیت تمام به نکات بهداشتی توجه کرده و استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی را فراموش نکنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن