سیاسی

خرید و فروش رای توسط ۵ نامزد شورای شهر

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستا در استان همدان از ارسال گزارشات متعدد در رابطه با خرید و فروش رأی توسط ۵ نامزد انتخاباتی شورای اسلامی شهر همدان در حاشیه شهر خبر داد.

احمد حسین فلاح در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، در تشریح این خبر گفت: متاسفانه از صبح سخنانی تحت این عنوان به دست هیئت نظارت رسید که ناظران با صحبت و نصیحت سعی در جلوگیری این نوع از تخلف داشتند.

وی ادامه داد: متاسفانه خرید و فروش رأی در ساعات پایانی انتخابات به‌گونه‌ای اوج خود رسید که گزارشات مربوطه را به دادستان ارسال کردیم.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستا در استان همدان از ارسال اخبار مذکور و آغاز فعالیت اعضای هیئت بازرسی به موضوع خرید و فروش رأی توسط ۵ تن از کاندیداهای شورای شهر در حاشیه شهر خبرداد و افزود: پس از تکمیل گزارشات و اتمام مستندسازی، خود این اعضا پرونده را در اسرع وقت در اختیار دادستان قرار خواهند داد.

فلاح در رابطه با مجازات این تن از نامزدهای متخلف نیز اظهار کرد: درصورت اثبات مستندات و بازرسی متولیان، پرونده تخلف در شعب ویژه دادگستری بررسی و تصمیم گیری و رأی نهایی صادر خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن