اجتماعیعلمی و دانشگاهی

بسترهای لازم برای رقابت 4272 داوطلب کنکور در ملایر مهیا شود

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه ملایر با بیان اینکه بسترهای لازم برای رقابت 4272 داوطلب کنکور در ملایر مهیا شود،گفت: دانشگاه ملایر میزبان کنکور سراسری 1400 است.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، به نقل از روابط عمومی فرمانداری ملایر،حسین فارسی روز چهارشنبه 2 تیرماه در نشست هماهنگی برگزاری کنکور سراسری 1400 در این شهرستان به امکانات و توانمندی های دانشگاه ملایر در برگزاری آزمون های سراسری همچون کنکور اشاره کرد.

وی اظهار داشت: کنکور سراسری امسال به صورت متمرکز در دانشگاه ملی ملایر برگزار می شود و با توجه به شرایط کرونا، فضا و حوزه های آزمون افزایش یافته است.

فارسی با بیان اینکه در کنکور سراسری امسال چهار هزار و ۲۷۲ داوطلب در این شهرستان در رشته‌های هنر، علوم تجربی، علوم ریاضی، علوم انسانی و زبان‌های خارجی از نهم تا 12 تیرماه به مدت چهار روز با هم به رقابت می‌پردازند، خواستار استفاده از تمامی ظرفیت های ملایر برای برگزاری هر چه بهتر کنکور سراسری در فضایی امن و آرام با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی جهت حفظ سلامت داوطلبان شد.

وی با تاکید بر استقرار برق اضطراری در حوزه امتحانی و عدم قطعی برق در مدت زمان برگزاری کنکور، بر لزوم استقرار یک دستگاه ماشین آتش نشانی در دانشگاه ملایر، نصب بنرهای راهنمایی داوطلبان به سمت برگزاری حوزه امتحانی در سطح شهر، برقراری کامل امنیت کنکور توسط نیروی انتظامی، ضدعفونی محل برگزاری کنکور از روز قبل، استقرار ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری، استقرار یک تیم متشکل از نیروهای اورژانس و بهداشت و درمان، استقرار پلیس راهور برای جلوگیری از هرگونه ترافیک و تجهیز کامل محل برگزاری کنکور تاکید کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن