اقتصادی

حریص شدن مرغ فروشان در سایه‌ی بی‌توجهی مسئولان

گرانفروشی مرغ در سایه بی توجهی مسئولان متولی غوغا می‌کند و فروش آن با قیمت 35 هزار تومان یکی از تخلفات فاحشی محسوب می‌شود که مرغ فروشان را برای سود بیشتر حریص کرده و در این میان چشم کسی به کمر خم شده مردمان این شهر که در فشار و تنگنای اقتصادی رنج می‌برند نمی‌افتد.

با وجود این بازار آشفته این سوال در ذهن شکل می‌گیرد که علت سکوت و بی توجهی اتحادیه مربوط و سازمان صمت چیست و چرا در برابر قانون شکنی و گرانفروشی واحدهای عرضه سکوت پیشه کرده و اعتراض آنها تنها در اخبارنمایان است که می‌گویند این اقدام تخلف است.

به گزارش همدان‌آنلاین، طی پیگیری خبرنگار این مجموعه از رئیس سازمان اتحادیه مرغ، ماهی و تخم مرغ همدان، وی مدعی شد که مردم باید به اتحادیه گزارش دهند تا برخورد قانونی را انجام دهیم و این در حالیست که می‌خواهیم بدانیم، وظیفه بازرسان و ناظران این مجموعه چیست و برخورد با قانون شکنی تنها با گزارش مردم عملی می‌شود؟

  در جریان پیگیری برای این موضوع سازمان صمت نیز قادر به پاسخگویی نشد و این تخلف همچنان در مراکز عرضه مرغ ادامه دارد.

گزارش دهند پیگیری کنیم

رئیس اتحادیه مرغ، ماهی و تخم مرغ همدان با اشاره به اینکه قیمت مصوب مرغ 24 هزار 500 تومان است گفت: فروش مرغ با قیمت 35 هزار تومان تخلف است.

جواد عاشوری در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، مطرح کرد: در حال حاضر56 تن مرغ در بازار عرضه شد که باید یا قیمت مصوب به فروش برسد در غیراین صورت قانون شکنی و تخلف محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شهروندان در صورت مشاهده گرانفروشی با سامانه 124 ارتباط برقرار کنند ادامه داد: در صورت گزارش گرانفروشی در هر واحدعرضه، قطعا برخورد قانونی را خواهیم داشت.

رئیس اتحادیه مرغ، ماهی و تخم مرغ همدان در پایان یادآورشد:  این گرانفروشی‌ها معمولا در حاشیه شهر اتفاق می‌افتد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن