اجتماعی

مرگ هولناک نوجوان 15 ساله بر اثر واژگونی موتورسیکلت

فرمانده انتظامي شهرستان ملایر گفت: در حادثه واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت دو ترک در محور دو بانده ملایر به سامن، متأسفانه یک از موتورسواران که 15 سال سن داشت، به طرز هولناکي جان خود را در دم از دست داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري همدان آنلاین، سرهنگ محمد باقر سلگی گفت: در پي اطلاع از وقوع يک فقره تصادف فوتي در این محور مواصلاتی، گشت کلانتري 11 به همراه مامورین پلیس راه و عوامل امدادي جهت بررسي موضوع به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: در بررسي به عمل آمده توسط مامورين مشخص شد يک دستگاه موتورسيکلت که از ملایر به سوی شهر سامن در حرکت بود بنا به دلائل نامعلومی حین حرکت به شدت به گارد ریل وسط جاده برخورد می کند .

سلگی تصريح کرد: در همین ارتباط پس از این واژگونی و فوت سرنشین موتور ، جسد این نوجوان متوفی پس از سیر مراحل قانونی توسط عوامل امدادي به سردخانه منتقل مي شود.

این مقام مسئول افزود: در پي اين سانحه ناگوار، سرنشین دوم این وسیله نقلیه نیز که 18 سال سن داشته مصدوم و به بیمارستان انتقال و تحت درمان قرار می گیرد .

فرمانده انتظامي شهرستان ملایر گفت: در صورت استفاده از کلاه ایمنی صدمه های فوتی تا حد زیادی کاهش پیدا می کند و براساس اعلام پزشکی قانونی نیز حدود 70 درصد قربانیان سوانح رانندگی به دلیل ضربه به سر فوت می کنند که موتور سیکلت سواران بیشترین آمار را از این حیث دارند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن